Skupiny létají s Honzou

NEW YORK z Ostravy

10 909 Kč
23.2.2023 10:11 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce LOTu pořídíme levné letenky do USA.


Zpáteční letenky z Ostravy do New Yorku jsou dostupné za 9 090 Kč. Letenky s jedním přestupem ve Varšavě pořídíme na duben a květen 2023. Cestou do New Yorku můžeme zvolit rychlý přestup u úterních letů, zpáteční letenky jsou s delším stopem ve Varšavě. V ceně je příruční zavazadlo 55x40x23 cm a jedna příruční věc 40x35x12 cm. V nabídce jsou za výhodné ceny i letenky do Chicaga, Los Angeles nebo Miami.
Příkladem letenky na termín 16.5.2023 – 24.5.2023.


Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Dominika napsal(a):

  Dobry den,
  zjistila jsem si, ze do USA je potreba mit ukoncene ockovani, coz v pripade Pfizeru jsou 2 davky a ze doplnkova davka neni nutna. Platnost certifikatu ale uz skoncila, takze sviti cervene. Jak se to teda prosim resi? Je ockovani platne a projdem i s cervenym certifikatem, nebo je i presto nutna treti davka ockovani? Na zadnych strankach nevidim nic o propadlem certifikatu.
  Dekuji za odpoved 🙂

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, vytiskněte si certifikát v papírové podobě nebo PDF z uzisu, ten červený není….

 • Dagmar Motyčková napsal(a):

  Dobrý den, je možné zajistit letenku i v opačném směru, kdy by byl odlet z Chicaga do Prahy přes Polsko a zpět? Jedná se 2 osoby v termínu odlet z USA polovina června a zpáteční let v polovině července?

  Děkuji Motyčková

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, bohužel tarif obousměrně nefunguje.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *