Skupiny létají s Honzou

Nepál: KATHMANDU

8 900 Kč
26.1.2017 13:46 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

Ještě levnější letenky do Nepálu se objevily od Turkish.
 

Zpáteční letenky do Kathamndu v Nepálu pořídíme nejlevněji z Londýna, do kterého se za pár stovek dopravíme ze všech koutů ČR. Zpáteční letenky s jedním přestupem v Istanbulu (při cestě do Nepálu můžeme využít jako denní stop) vyjdou na 1 429 PLN, tedy asi 8 900 Kč, což je bezkonkurenční cena.
Letenky jsou v nabídce jen na polském Pelikánovi, český tarif zatím nevidí, a to dubna 2017 i přes prázdniny do října 2017.
 
Letenky rezervujte zde
 
nepal2_1 nepal2_2
nepal2_3 nepal2_4

Jak z ČR do Londýna

Londýn je jednou nejčastější destinací z českých letišť. Dopravíme se do něj s Ryanair z Ostravy, Brna i Prahy, s Wizz Air pak z Brna a Prahy, pro příhraniční oblasti není problém dojet třeba do Katowic nebo Bratislavy. Přímo na Gatwick, odkud odlétá let do Istanbulu, respektive do Nepálu se pak dopravíme s Travel Service / Smart Wings.
Nejlevnější jednosměrné letenky začínají na cirka 300 Kč a zpáteční letenku pořídíme bez problémů kolem 1 000 Kč. Pokud plánujete cestovat i se zavazadly, může se hodit tarif Travel Service.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Robert napsal(a):

  rád bych se zeptal na povolenou váhu zavazadla. Počítám s 30ti kilovým batohem. Kolik bude příplatek prosím?
  Děkuju

  • Honza napsal(a):

   Musíte přímo na Pelikána, jinak u přískoku je potřeba počítat s docela pálkou.

 • Daniela cechova napsal(a):

  diky za tip. koupeno. vse funguje a cena sedi.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *