Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější SICÍLIE z Prahy

798 Kč
8.4.2021 14:37 Žádné komentáře

CC0 Pixabay

Ryanair opět tento týden zahýbal s letovým řádem z Prahy.
 

Na základě oznámení několika státu o spuštění letních sezón od poloviny května, posunul Ryanair start linek právě na druhou polovinu května 2021. S posunutím startu pak klesly i ceny na poslední květnové termíny.
Zpáteční letenky z Prahy do Trapani tak aktuálně pořídíme za 798 Kč a to na různě dlouhé termíny. V ceně letenek je příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 25.5.2021 – 29.5.2021.
 

Letenky s Ryanair na Sicílii
25.05.2021 – 29.05.2021

 

Co vše může se může s letenkou stát?

Změna času nebo zrušení letenek – pokud by došlo ke změně času odletu o více než 3 hodiny nebo zrušení letenek, vždy máte nárok na refund celé částky, za letenku – Ryanair aktuálně vyplácí cca do týdne, pokud byste si nevěděli rady, klidně napište. Výhodou je ale fakt, že můžete případně letenku rebooknout bez nutnosti platit rozdíl v ceně na náhradní termín, který by tak byl případně i letní. Změnu či zrušení může aerolinka bez nutnosti kompenzace provést do 14 dní před odletem.
Zavedení restrikcí – Ačkoliv se dá předpokládat s příchodem letní sezóny spíše opak, v případě, že by došlo ke zhoršení sitauce, u Ryanairu máte vždy možnost do 7 dní před odletem letenku rebooknout na náhradní termíny a to bez placení poplatku, doplácí se jen případný rozdíl v ceně, změnu můžete navíc provést 2x.
Pozitivní test nebo karanténa – pro případ pozitivního testu těsně před odletem se vyplatí sjednat si storno pojištění, nejlepší pojištění je podle mě od ERV a vyjde na 200 Kč/osobu, pokud chcete letenku rezervovat i s pojištěním, stačí nám napsat.
 
Při rezervaci jakýchkoliv letenek stále platí pravidlo nekupovat jakoukoliv další službu, případně volit jen zrušitelné tarify.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *