Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější přímé lety do USA

7 740 Kč
27.1.2023 14:56 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné lety do USA bez přestupu koupíme s odletem z Berlína.


Levné letenky na Floridu a do New Yorku koupíme u aerolinky Norse. Ta nabízí letenky z Berlína do New Yorku na letiště JFK za 344 USD, což je v přepočtu asi 7 740 Kč, do Fort Lauderdale u Miami je pak cena o 10 USD vyšší, tedy 7 965 Kč. Lety jsou přímé bez přestupu. Termínů je na výběr spousta, lety na Floridu jsou v letovém řádu do konce března, u New Yorku tuto cenu najdeme na termíny do dubna a dále od září. Jelikož se jedná o low cost aerolinku, je v ceně pouze malé příruční zavazadlo 46x35x22 cm, za vše ostatní navíc včetně občerstvení se připlácí (ale nemusí, pokud nechceme).

Pokud nechceme letět úplným low costem, o pár stovek dráž najdeme lety z Berlína do New Yorku na letiště Newark u aerolinky United. Termíny můžeme vyhledat v kalendáři na Pelikánovi, nebo přímo na stránkách United, zpravidla je najdeme ale jen do konce března. Oproti Norse má United v ceně kromě malého i velké příruční zavazadlo a běžný palubní servis.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *