Skupiny létají s Honzou

Přímé letenky do NEW YORKU

6 990 Kč
1.7.2019 14:20 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za velmi zajímavou cenu pořídíme přímé letenky do US také z Berlína.
 

Zpáteční letenky z Berlína do New Yorku na letiště Newark jsou v nabídce United za výhodnou cenu 6 990 Kč. Letenky pořídíme na spoustu termínů od září 2019 do března 2020. V termínech jsou i letenky s odletem na Vánoce nebo těsně po nich s návratem od 8.1.2019. Ještě o 300 Kč levněji pak pořídíme letenky přímo na webu aerolinky, kde pořídíme i tarif se zavazadlem za cca 8 700 Kč.
V akci jsou aktuálně letenky i s odletem z Vídně, kompletní seznam akčních letenek do USA nejdete zde.
 


 

Jak na letiště v Berlíně

Z Prahy nás dopraví do centra Berlína vlakové spoje ČD a autobusové spoje Regiojetu nebo Flixbusu. Některé spoje Flixbusu staví přímo na letišti TXL, obvykle je ale potřeba cestovat do centra Berlína na letiště se pak vydat linkou TXL, která jezdí každých pár minut z centra města. Jízdenku budeme potřebovat na zóny AB za aktuální cenu

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Tom napsal(a):

  Ahoj, je nějak možné při koupi 2 zpátečních letenek odbavit zavazadlo jen na zpáteční cestu pro jednoho pasažéra? Jojo, ženský a nákupy..

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, přímo na United by mohl jít přidat nejlevnější tarif tam a vyšší zpět… Jinak se to pak dá přikoupit za vyšší cenu přímo na letišti.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *