Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější NEW YORK i s MIAMI

5 990 Kč
31.1.2020 11:10 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Dnes je poslední den na rezervaci nejlevnějšího tarifu do NYC.
 

Zpáteční letenky z Mnichova do New Yorku pořídíme v tarifu Lufthansy a Air Canada za výhodnou cenu 5 990 Kč. Letenky jsou s přímým letem při cestě tam a s jedním delším stopem v Torontu při cestě zpět. Klidně si tam můžeme udělat z letiště výlet k Niagárským vodopádům.
Letenky pořídíme na různě dlouhé termíny především na konec února a celý březen. V ceně není odbavené zavazadlo.
K letenkám pak můžeme dokoupit levný výlet se Spirit Airlines do dalších destinací v US. Příkladem si tam pořídíme letenky z Mnichova do New Yorku na 28.2.2020 – 5.3.2020 a k nim za 75 USD, ted asi 1 750 Kč letenky z NYC do Fort-Lauderdale na Floridě.
 


 

Letiště v New Yorku

Let z Mnichova směřuje na letiště JFK, letenky na Floridu jsou s odletem z La Guardia, zpáteční let pak odlétá z Newarku.
Z letiště JFK se nejpohodlněji dopravíte do centra města kombinací AirTrain na metro linky E, která zajíždí přes Queens do Manhattanu. Air Train vyjde na cca 8 USD, pokud vás jede více, vyplatí se koupit 10 jízdenek (celkem za 25 USD).
Z letiště La Guardia musíme cestovat autobusem v nabídce jsou linky M6 A linky s označním Q, které zajíždějí ke stanicím metra. Jízdenka vyjde na cca 3 USD.
Na Newark se dopravíme vlaky NJ Transit, ty nás zavezou na stanici k letišti, odkud opět pokračujeme k našemu terminálu Air Train, ten opět stojí cca 8 USD, ve spojení s jízdenkou na vlak z Penn Station v New Yorku nás vyjde jízdenka na cca 15 USD.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  novasisi napsal(a):

  Dobrý den, planuju letet v cervenci do chicaga. Myslíte, že budou ještě nejaké akční letenky primo do chicaga nebo do new yorku? Děkuju

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, na léto by se něco objevit mohlo, ceny budou ale vyšší, než je obvyklé třeba na jaro nebo podzim. Spíše bych čekal letenky do New Yorku…

 • Profilový obrázek
  Kempes napsal(a):

  Dobrý den, plánujeme letět na začátku května do USA (NY), nějakou dobu sleduji akční letenky, ale nic se na tu dobu neobjevuje (ideálně Praha, Vídeň, příp. Polsko). Myslíte, že má cenu ještě čekat, že se něco výhodného objeví nebo bude lepší koupit letenky už teď? Děkuji!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *