Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější MEXIKO

9 090 Kč
25.10.2022 11:33 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce amerických aerolinek pořídíme levné letenky do Mexika.
 

Zajímavou nabídku si připravil na svém webu Finnair, který nabízí letenky z Mnichova do Cancúnu s American Airlines už za 361 €, tedy asi 9 090 Kč. Letenky pořdííme na spousta termínů především v lednu a únoru 2023, tedy v sezóně. V ceně základní letenky máme standardní příruční zavazadla, cena vyššího tarifu s odbaveným tarifem a flexibilitou se liší termín od termínu, v některých termínech je vyšší jen o 20 € v jednom směru.
Letenky jsou se dvěma přestupy v US (nutné základní očkování na covid a ESTA), které můžeme různě kombinovat, jsou ale rychlé a tak se celková doba letu pohybuje kolem 17-18h, což je na dva přestupy slušná letová doba.
Příkladem letenky v termínu 14.2.2023 – 23.2.2023.
 


 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Michaela napsal(a):

  Dobrý den,
  prosím nemám zkušeosti s příletem, resp. přestupem v USA, je 1h20 dostatečná pro přestup ? s ohledem n imigrační kontrolu – ESTA – očkování ? Rodina se 2 dětmi. Děkuji

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, je to spíše hraniční – když nebude nikde extra fronta tak není problém, nicméně pokud byste to nestihla, tak vás musí aerolinka zdarma rebooknout na další dostupný let.

 • RUda napsal(a):

  Zdravím, předpokládám, že očkování musí být také během přestupu v USA? Děkuji

  • Tomas napsal(a):

   Bohuzel musi. Do Mexika take leta Air Canada z Frankfurtu a tam jiz ockovani neni zapotrebi.

  • Honza napsal(a):

   Ano, musí být.

 • Tomas napsal(a):

  Je zapotrebi ESTA?

  • Honza napsal(a):

   Ano, na každý přestup v US.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *