Nejlevnější letenky z Prahy na MALTU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky z Prahy na MALTU

1 683 Kč
17.6.2019 14:08 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

U Air Malta pořídíme akční letenky na Maltu.


Nejlevnější letenky na Maltu s odletem z Prahy pořídíme na podzimní termíny u Air Malta. Za akční cenu 64 EUR, tedy 1 683 Kč, pořídíme řadu týdenních termínů od konce října až do konce roku. Nejlevnější termíny najdeme na týden od středy do středy, za příplatek od 10 EUR se dají termíny zkrátit. V ceně letenky je velké příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm do 10 kg.

Letenky z Prahy na Maltu
30.10.2019 – 06.11.2019

Malta

Z letiště v Maltě nás dovezou do Valletty, případně do turistických letovisek autobusy s označením X – linky odjíždějí obvykle v hodinovém nebo půlhodinovém intervalu, jízdenku zakoupíte přímo u řidiče za 1,50 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Ivona Knotkova napsal(a):

  Dobry vecer,shanim letenky pro tri na Maltu v srpnu,lze sehnat?dekuji za odpoved,Knotkova Ivona

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, kouknout na ceny na http://www.airmalta.com z Prahy a Vídně, případně pak s Ryanair z Norimberka a dalších okolních letišť.

 • Profilový obrázek
  Kateřina Jehlárová napsal(a):

  Dobrý večer mám dotaz ohledně letenek,je podmínka už mít zajištěné ubytování?nebo mohu s rodinou prostě jen zakoupit letenky a ubytování si najít až na místě?a ještě mě zajímá pokud je letenka i spateční je omezena od kdy do kdy? děkuji za info a odpovědi.s pozdravem.Jehlarová Kateřina

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, letenka se vždy kupuje na přesné datum tam i zpět. Ubytování je čistě ve Vaší režii, určitě ale bude výhodnější ubytko předem rezervovat, na místě bývají ceny vyšší.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *