Nejlevnější letenky na MALLORCU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky na MALLORCU

525 Kč
18.7.2019 8:31 1 komentář
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Dlouhodobě pořídíme nejlevnější letenky do letních destinací právě na Mallorcu.
 

Zpáteční letenky z Berlína na Mallorcu pořídíme za výhodnou cenu 20 €, tedy asi 525 Kč. Letenky pořídíme jak z letiště Schönefeld (1 let denně) tak z letiště Tegel (až 5 letů denně). V ceně nejlevnějších letenek máme pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Termíny jsou v nabídce na konec srpna a následně po celé září.
 
PS: Ryanair (Lauda) letos létá také z Drážďan, které jsou o 2h cesty blíže. Nejlevnější letenky se pohybují aktuálně kolem 1 200 Kč.
 


 

Jak do Berlína

Z Prahy se dopravíme na letiště Tegel i Schönefeld celou cestu po dálnici autem. Pokud zvolíme hromadnou dopravu, na výběr jsou vlakové i autobusové spoje. Pokud letíme ze Schönefeldu, některé autobusové linky Regiojetu a Flixbusu nás dovezou přímo na letiště. Pokud letíme z Tegelu, musíme cestovat do centra Berlína – ceny startují cca kolem 300 Kč v jednom směru. Na letiště nás pak dopraví linka TXL, která jezdí každých 3-5 minut, lístek budeme potřebovat pro zóny AB.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Edith napsal(a):

    na ranní lety z letiště Tegel jezdí i noční Flixbus 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *