Nejlevnější letenky na ISLAND - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky na ISLAND

1 240 Kč
17.1.2019 8:14 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální akci aerolinky Wizz Air pořídíme nejlevnější letenky na Island.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Reykjavíku jsou v nabídce maďarské nízkonákladovky Wizz Air za příjemnou cenu 47 €. Letenky pořídíme na kratší termín 5.3.2019 – 7.3.2019 nebo delší termín 21.3.2019 – 26.3.2019. V okolí těchto termínů jsou navíc dostupné další letenky s cenou vyšší jen o několik eur.
Na nejnižší cenu dosáhnou pouze členové klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit, rozdíl ceny v tomto případě je jen asi 200 Kč v obou termínech.
 


 

Jak na letiště ve Vídni

Na vídeňské letiště se dopravíme autem – z Brna nám zabere cesta něco pod 2 hodiny. Pokud se rozhodneme jet autobusem, jasnou volbou budou příme autobusové spoje Regiojetu, které nás zavezou rovnou na letiště. V případě vlaku ČD se dopravíme z centra Vídně na letiště příměstskými vlaky linky S.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Léña napsal(a):

  Letenka je platná jen na těch pár dní, nebo jde letět třeba I na dva týdny? Díky 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Obecně se dostávají do akce letenky na Island poměrně často a to v různých termínech. Jakmile se článek zveřejní tak je to pak otázka pár minut, max hodin, než jsou letenky pryč.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *