Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky na LANZAROTE

850 Kč
11.1.2022 14:32 5 komentářů

CC0 Pixabay

Za sluníčkem můžeme vyrazit na překrásné Lanzarote.
 

Zpáteční letenky z Vídně na Lanzarote jsou dostupné na leden za super cenu 34 €, tedy asi 850 Kč. Letenky pořídíme na týdenní pobyt. V ceně nejlevnějšího tarifu u Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 15.1.2022 – 22.1.2022.
 

Letenky na Lanzarote
15.01.2022 – 22.01.2022

 

Jak do Vídně

Do Vídně se dopravíme vlakem z ČR, z hlavního nádraží nás pak na letiště zaveze v půlhodinovém taktu vlak ÖBB Railjet. V nabídce jsou také autobusové spoje Regiojetu, Flixbusu nebo Gepard Expressu.
 
Pro transit na letiště a z letiště ve Vídni nepotřebujeme dokládat testy, očkování ani registraci.
Pro vstup do Španělska potřebujeme registraci do příjezdového formuláře a očkování nebo prodělání nemoci nebo AG/PCR test.
Pro návrat do ČR stačí očkovaným a těm, co nemoc prodělali příjezdový formulář, ostatní musí přijet s AG testem po příjezdu podstoupit PCR test.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lucie napsal(a):

  Jak je to prosím při transitu vlakem z ČR na letiště v Bratislavě? je potřeba vyplnit formulář eHranica nebo ne? případně něco jiného?Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ne, nemělo by být potřeba nic.

 • Profilový obrázek
  Aleš P. napsal(a):

  Ahoj,
  letíme 4 lidi za 14 dní na Tenerife, také z Vídně. Dva jsme očkovaní dvěmi dávkami a dva nejsou očkovaní vůbec. Platí tedy pro nás 4, že nemusíme mít žádný test, na cestu do Rakouska? Platí to jisté i v prostoru letiště Vídeň? Aby nám neřekli na letišti, že musíme mít test. Na samotnou cestu musíme mít vyplněn španělský příjezdový formulář.
  Děkuji za odpověď

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ano transit by měl být stále vyjmut z jakýchkoliv povinností, jenže někdy může být problém o této výjimce přesvědčit personál na odletovém letišti…

  • Profilový obrázek
   Markéta napsal(a):

   Souhlasím a raději bych si test tedy udělala (všichni)…. Takto neměl být problém při přestupu ve Velké Británii s občankou (místo pasu) a nakonec je do letadla stejně nepustili (Ryanair), ačkoliv možný tranzit potvrdila i ambasáda… 🤷‍♀️

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *