Nejlevnější letenky do VANCOUVERU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky do VANCOUVERU

8 075 Kč
5.2.2019 9:15 4 komentáře

CC0 Pixabay

V nabídce Air France se poměrně nečekaně objevily levné letenky na západ Kanady.
 

Především na březnové termíny pořídíme zpáteční letenky z Berlína do Vancouveru za bezkonkurenční cenu 8 075 Kč. Letenky jsou dostupné na různě dlouhé termíny, chcete to trochu věnovat čas proklikávání rezervačního systému Air France, který není zrovna nejrychlejší. Příkladem pořídím letenku třeba na 11.3.2019 – 26.3.2019, variant letů je denně spousta, klidně si tak můžeme udělat třeba stop v Paříži.
V ceně nejnižšího tarifu máme pouze příruční zavazadlo.
 

Letenky z Berlína do Vancouveru
11.03.2019 – 26.03.2019

 

Jak do Berlína

Let je operován z letiště Tegel, na něj se dopravíme celou cestu po dálnici z Prahy asi za 4 hodiny jízdy. Parkování přímo na letišti je dost předražené, vyplatí se využít okolních polních parkovišť, třeba McParking.
Pokud se rozhodneme vydat do Berlína vlakem nebo busem, je potřeba dojet do centra a na letiště se pak vydat linkou TXL, ta jezdí každých pár minut a potřebovat budeme lístek pro zóny AB.

Chystáte se navštívit Kanadu? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Bronislava Žitková napsal(a):

  DOBRY DEN, potrebuji poradit, jak zakoupit 2 letenky do Vancouvru od zari do listopadu, samozrejme co nejnevlejsi protože jsme duchodcy s nizkym důchodem.
  DEKUJIME

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, nejvýhodněji obvykle vyjdou letenky z Vídně. Čím dále to bude od prázdnin, tím větší je šance na levnější letenku, mohla by se i objevit nějaká akce, takže bych to sledoval ale tak max do konce června a pak koupil případně to co je.

 • Profilový obrázek
  lukas napsal(a):

  haze cenu 12k uz je pryc?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   ano

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *