Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky do MOSKVY

1 832 Kč
30.1.2019 8:26 10 komentářů
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Moskvy pořídíme u aerolinky Pobeda.
 

Pobeda před pár dny spustila prodej letenek na jarní termíny, a to rovnou za akční ceny. Nejlevněji koupíme letenky do Moskvy s odletem z Bratislavy. Zpáteční letenka nás vyjde na 5 285 rublů, po přičtení 2% poplatku se dostaneme na cenu 1 832 Kč. Alternativně můžeme zvolit odlet z Karlových Varů za cenu cca 2 095 Kč. Za tyto ceny najdeme letenky na téměř jakýkoliv termín v dubnu a květnu včetně termínů našich Velikonoc. Aerolinka má v ceně podobně jako Ryanair pouze batoh – 36x30x27 cm, který nám na pár dní v Moskvě bez problémů stačí, případně můžeme přikoupit odbavené zavazadlo do 10 kg za cca 270 Kč v jednom směru. Na palubě Pobedy nic nekoupíme, máme ale vodu v ceně.
 


 

Moskva Vnukovo

Z moskevského letiště Vnukovo můžete využít adrenalinovou jízdu taxíkem, případně stopem, který je v Rusku tradičně rozšířen. Pokud se chcete držet konvenčního druhu dopravy, doporučuji využít Aeroexpress. Vlak jezdí ve špičce každou půlhodinu, mimo ni každou hodinu. Jednosměrná jízdenka stojí 420 RUB, což je asi 150 Kč.

Víza a ubytování

Při vyřizování turistických víz je nejlepší se vykašlat na zprostředkovatele a jednoduše si ho podat sám (nyní lze už jen přes vízová centra – Praha/Brno/Karlovy Vary). První krok je sehnat si ubytování, které nám zdarma vystaví pozvání. S vytištěným pozváním, kopií stránky s fotem z pasu, vyplněným formulářem, pojištěním na dobu cesty, pasem a fotem na pas pak vyrazíme na vízové centrum, kde za vízum zaplatíme 1 720 Kč.

Navštivte Moskva se zájezdem od CK Triplo od 8390 Kč
Zpáteční letenka z Bratislavy  •  Ubytování se snídaní blízko centra  •  Transfer z letiště
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Petr S. napsal(a):

  Dobrý den,
  mohu se Vás prosím zeptat, zda budu potřebovat turistické vízum, anebo jiné? A to v případě, že pojedu do Moskvy se synem na sportovní soutěž, které se on zúčastní jako závodník a já jako doprovod? Pobyt by trval pouze 3 dny.
  Velice děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, obvykle stačí turistické, pokud to není teda nějaká extra oficiální soutěž ale to bych se spíš ptal přímo pořadatelů.

 • Profilový obrázek
  Александр napsal(a):

  K těm vízům: není nutnost přes vízová centra, konkrétně v Brně klasický přes generální konzulát – veškeré info na oficiálním webu, stačí si to vygooglit. Cena 1020,- Kč, odpadá těch 700 Kč pro vízové centrum. Nutnost objednat se přes web. appku, nechápu, odkud se pořád šíří ta dezinformace o tom, že to uz nejde. Pro občany EU tato možnost byla, je a nadále bude.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Fajn, díky za info.

 • Profilový obrázek
  Iva napsal(a):

  Jsem z Brna, e v Brně nikdo vízum neudělá. Pouze odevzdat v Praze a ve Zlíně. Napište mi, prosím, kde v Brně. Na konzulát to tady nedělají.

 • Profilový obrázek
  Pepa napsal(a):

  Ahoj Honzo, děkuji za tip na fajn výlet, mám dotaz, ohledně letenky, na stránkách Pobeda, když chci koupit letenku je dotaz, zda mám vstupní povolení, nevím zda zatrhnout ano nebo ne, když budu teprve řešit. Děkuji za odpověd.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, zatrhnout že jo, ono se to dá pak doplnit kdyžtak…

 • Profilový obrázek
  Mike napsal(a):

  Zadarmo v každém hotelu pozvání nevystaví. Vychází to cca. 500-600,- Kč. Tam, kde je zdarma, je zase hotel za dvojnásobnou cenu, takže se to „zdarma“ moc nevyplatí. Pobeda z letiště mimo Rusko počítá 25 euro za jakousi registraci, což je další náklad navíc.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   No to je právě potřeba vybrat ubytování tak, aby to bylo za fajn cenu vč pozvání – třeba ibis Kyjevskaya ;). O žádných 25 € nevím, nikdy jsem je s Pobedou teda neplatil ;).

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *