Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky do MEXIKA

8 534 Kč
9.2.2021 10:07 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V rezervačních systémech TAPu se opět objevily nejlevnější letenky do Mexika.
 

Zpáteční letenky z Mnichova do Cancúnu jsou dostupné na jarní termíny za výhodnou cenu 8 534 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny a to s jedním přestupem v Lisabonu. V ceně letenek máme příruční zavazadla 55x40x20 cm + 40x30x15 cm. Pokud chcete k letence přikoupit odbavené zavazadlo, zvolte vyšší tarif, ten je dražší o cca 2 200 Kč. Při rezervaci se nenechte zmást cenou jednotlivých směrů, celková cena je potom nižší.
Příkladem letenky na 8.4.2021 – 25.4.2021.
 


 

Aktuální pravidla pro cestování

Cestovat na odlet do Mnichova je stále možné, jelikož ale poletíme přes Portugalsko, je aktuálně potřeba PCR test. Test bude potřeba i pro cestu zpět a to z důvodu nutnosti testu na letu směr Portugalsko, Německo i pro vstup do ČR, kde nás aktuálně čeká i karanténa.

Chystáte se navštívit Mexiko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Michal napsal(a):

  Dobrý den, letime s přáteli v únoru 2022 do Cancunu. Teď se daji sehnat letenky kolem 16 500 Kč ( odlet Praha a s 2 přestupy). Myslíte že za tuhle cenu se objeví i s jedním přestupem? Protoze ty teď aktuálně stojí od 21 000 Kč.. tak premyslime jestli teda koupit teď nebo jestli počkat?díky za info. Michal

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano tipl bych si že jo, ještě bych počkal, spousta aerolinek nemá na únor 22 ještě letový řád.

 • Profilový obrázek
  Hana Šmídová napsal(a):

  Dobrý den, plánují s kamarádkou zájezd do Mexiko City příští rok v březnu, tak se chci zeptat na letenky, jestli bude šance na akčni nabídky, děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, je ještě hodně brzo, zatím není vůbec jasné kdo bude létat jaké linky, začal bych to řešit nejdřív na podzim..

 • Profilový obrázek
  Eliška napsal(a):

  Dobrý den, chtěli bychom letět do Cncúnu v létě 2021 – konec června/začátek července do konce července. Je nějaká pravděpodobnost, že se na toto období ještě objeví akční letenky? Nebo je lepší koupit letenky nyní?

  Předem děkuji za odpověď.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano jakmile se to opět trochu rozlétá tak se určitě objeví i akční letenky.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *