Nejlevnější letenky do BORDEAUX - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky do BORDEAUX

265 Kč
9.10.2019 13:54 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Letenky na jihozápad Francie pořídíme v aktuální akci od Ryanair.
 

Ve stále probíhající akci u Ryanair pořídíme nejlevnější letenky do francouzského Bordeaux. S odletem z Vídně vyjde zpáteční letenka na 10 EUR, což je v přepočtu asi 265 Kč. Letenky jsou k dispozici na listopadové termíny a v jejich ceně je zahrnuto malé příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Pokud to máme na letiště blíže do Prahy, dostaneme se za fajn cenu do Bordeaux také z pražského letiště. Rovněž u Ryanair zaplatíme za zpáteční letenku z Prahy 778 Kč, a to v termínech na konci ledna.

Bordeaux

Z letiště v Bordeaux nás do centra doveze autobusová linka č. 1. Autobusy jezdí každých 10 minut (15-20 minut o víkendu) a do centra nás dovezou asi za hodinu. Lístek nás vyjde na 1,70 € a platnost má právě hodinu. V nabídce je rovněž expresní linka, ta jezdí každých 45 minut a vyjde na 7,40 €.

Jak do Vídně

Přímo na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *