Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější KANÁRSKÉ OSTROVY

950 Kč
29.7.2020 13:55 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Díky nabídkám nízkonákladovek se podíváme letos levně i na Kanáry.
 

Zpáteční letenky z Vídně na Tenerife nabízí Wizz Air na zářijové termíny za super cenu 35 €, tedy asi 950 Kč. Letenky jsou dostupné na různě dlouhé termíny v průběhu září a října, na nejlevnější cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí asi 5-10 € na let podle vybraného termínu.
Příkladem letenky na 17.9.2020 – 24.9.2020.
 


 

Jak do Vídně?

Na letiště ve Vídni nás dopraví z Brna nebo Prahy přímé autobusové spoje Regiojetu. Jedna jízda vyjde na 390 Kč. Zvolit můžeme také spoje do centra Vídně ať už vlakové od Regiojetu nebo ČD nebo autobusové třeba od Flixbusu. Na letiště pak vyrazíme příměstským vlakem S-bahn čísla 7.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Míša napsal(a):

  Dobrý den,
  Tenerife v září je za 27eur, ale potřebuju s sebou zavazadlo 10kg a wizz priority stojí 23eur (což mi přijde šílený, ale dobře :D). Chci se zeptat, dá se prosím ještě wizz priority přikoupit k letence později třeba 2 dny předem při online check in? Nechci zbytečně cpát peníze do zavazadel, když není jistý jestli člověk vůbec odletí.. 🙂
  Děkuji za odpověď.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano dá, ale je to ještě o pár eur dražší pak…

 • Profilový obrázek
  Petr Moravec napsal(a):

  Dobrý den, jsem z Prahy a rád bych 12.9.2020-3.10.2020 letěl do Marsa alam .Je nějaký přímý let z Rakouska a Německa
  Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, zatím je to v návaznosti na stále platné opatření vše rušeno. Sem tam se letí něco do Káhiry, případně se dá letět přes Istanbul, ale obecně se čeká na zrušení zákazů, pak začnou létat i přímé lety.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *