Thajsko: BANGKOK - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Thajsko: BANGKOK

8 768 Kč
25.6.2018 14:45 2 komentáře

CC0 Pixabay

Nejlevnější letenky do Bangkoku pořídíme v nabídce ukrajinských aerolinek.
 

Zpáteční letenky za 8 768 Kč pořídíme s odletem z Krakowa. V nabídce jsou podzimní termíny, my se budeme snažit najít termíny hlavně v listopadu, kdy už ustávají deště. O 1 600 Kč dráž pak pořídíme letenky také s odletem z Prahy nebo Vídně.
Nejlevnější termíny si najdeme na Pelikánovi s odletem z Krakowa, z Prahy nebo z Vídně.
 
Rezervujte přímo na stránkách aerolinky
 

Jak do Krakowa

Přímo na letiště v Krakowě nás doveze spoje Regiojetu, v nabídce jsou ale také spoje ČD, LEO Expressu nebo třeba Flixbusu (některé rovněž staví na letišti). Jednosměrná jízdenka z Ostravy se pohybuje kolem 200 Kč.

Chystáte se navštívit Thajsko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Ilona Limanovská napsal(a):

  Zdravím, cca od 15.11. – do 15.12.18 se chystáme s manželem na toulání po Thajsku, máme ještě vyčkat s nabídkou letenek z Prahy?? nebo šáhnout po nabídce ukraj. ar. necelých 12000,- . Jinak s ukrajinskou společností máme výborné zkušenosti z dřívějška při letech do Nepálu, jenže teď už jsme v důchodu a tak každá korunka dobrá :o) Ilona

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Tak bych si klidně zajel do toho Krakowa – je to supr město, kam si klidně můžete zaletět s Ryanair za 400 Kč v jednom směru nebo dojet Regiojetem za 250 Kč z Prahy, letenky pak vyjdou na zmíněných 8 768 Kč, nic levnějšího bych moc nečekal. Možná se z Prahy něco za 11,500 Kč třeba s Turkish objeví, těžko to ale předpovídat.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *