Skupiny létají s Honzou

Nejlevněji z Prahy na KYPR

538 Kč
21.4.2021 8:21 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Do systému aerolinky Wizz Air se dostaly levné letenky na Kypr.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Larnacy jsou dostupné na červnové termíny za výhodnou cenu 538 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí jednou tolik, což je ale na této lince stále super cena. V ceně letenek je příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 10.6.2021 – 17.6.2021.
 

Letenky z Prahy na Kypr
10.06.2021 – 17.06.2021

 

Letenky během koronaviru

K letenkám můžeme přikoupit službu Wizz Flex, která nám umožní stoprocentní flexibilitu letenky, její cena je ale 750 Kč, vzhledem k ceně se tak spíše vyplatí nechat letenku propadnout, pokud nebudeme moci cestovat.
V případě, že dojde ke zrušení letenky nebo posunu o více jak 3h, máme nárok na plný refund peněz, případně změnu termínu. Wizz Air rovněž nabízí možnost refundu do kreditu s 20% bonusem.
Aktuálně je vstup na Kypr pro všechny obyvatele EU povolen. Nově nemůže být země EU zařazena na „šedý seznam“ zemí, ze kterých by byl vstup na Kypr zakázán. Cestující ze červených zemí (aktuálně ČR) mohou vstoupit na Kypr s negativním PCR testem, po příletu musí podstoupit druhý PCR test (platba na místě za 30 €), výsledek je do 3h. Cestující z oranžových zemí si vystačí s negativním PCR testem před odletem, cestující ze zelených zemí mají cestu volnou.
Z hlediska ČR spadá Kypr aktuálně do tmavě červené barvy, pro cestu zpět tak aktuálně potřebujeme antigenní test, po vstupu do ČR pak 5 dní izolace a PCR test.
Do léta se situace určitě ještě několikrát změní, doufejme že jen k lepšímu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *