Skupiny létají s Honzou

Nejlevněji na ZANZIBAR

11 590 Kč
20.1.2021 9:22 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za super cenu pořídíme letenky na Zanzibar s odletem z Německa.
 

Lufthansa nabízí nejlevnější letenky na aktuálně nejoblíbenější destinaci. Letenky s odletem z Drážďan vyjdou na 432 €, tedy asi 11 590 Kč. S rozdílem několika málo eur pak pořídíme letenky také s odletem z Berlína nebo Mnichova, v nabídce jsou i přímé letenky z Frankfurtu za 10 790 Kč, jejichž kalendář použijeme pro hledání letenek z měst blíže ČR. Letenky jsou v nabídce od dubna 2021 až do října 2021, ideální je vyhnout se období s nejvyšším počtem srážek během dubna a května.
Příkladem letenky na 2.6.2021 – 17.6.2021.
 


 

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Lufthansa nabízí ke všem svým tarifům možnost změnit termín i destinaci letu – ty musí být změněny do termínu odletu a nový termín je možné vybrat do konce roku 2021.

Chystáte se navštívit Tanzánii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Nikol napsal(a):

  Dobrý den,
  Jak je to prosím s lety na Zanzibar s KLM z Vídně s přestupem v Amsterdamu? Je potřeba test pro tuto leteckou společnost. Dříve to tak bylo. Teď nikde informace nemůžu dohledat. Moc děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, aktuálně je pro cestu tam i zpět potřeba test ne starší než 72h a antigenní test ne starší než 4h.

 • Profilový obrázek
  Tereza napsal(a):

  Dobrý den, požaduje Lufthansa test na palubu, ikdyz test nevyžaduje cílová destinace? Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne.

 • Profilový obrázek
  Eliška napsal(a):

  Můžu poprosit o radu, máme letět na Zanzibar s Emirates z Vídně s přestupem v Dubaji. Pro vstup na Zanzibar testy nepotřebujeme, že? Jak je to ale s letem a přestupem, tam je to potřeba? Nebo kde najdu platné info?
  Moc děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, Emirates aktuálně test na let ani přestup nevyžaduje, pokud ho nevyžaduje cílová země, takže by to mělo být bez testu, cestou zpět pak uděláte test až v ČR.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *