Skupiny létají s Honzou

NEAPOL za pětistovku

518 Kč
23.11.2021 11:21 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Pokud hledáte letenky na poslední chvíli, může se hodit tip na nejlevnější letenky do Kampánie.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Neapole pořídíme s odletem již v sobotu a návratem v úterý za super cenu 518 Kč. Pro získání nejnižší ceny navíc nemusíte vlastnit klub WDC, cena je totiž pro všechny stejná. V ceně letenek od Wizz Air máme vždy příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm, se kterým si ale na prodloužený víkend bez problému vystačíme.
Nejlevnější letenky jsou dostupné na 27.11.2021 – 30.11.2021.
 

Letenky z Prahy do Neapole
27.11.2021 – 30.11.2021

 

Neapol

Z letiště v Neapoli se dopravíme do centra města Alibusem – jízdenky nás vyjdou na 5 € a pořídíme je rovnou u řidiče nebo v předprodeji na internetu.

Pravidla pro cesty do Itálie a zpět

Očkovaným stačí vyplnit italský a český příjezdový formulář. Ostatní potřebují buď certifikát o prodělání nemoci v posledních 180 dnech, nebo podstoupit minimálně AG test před cestou tam i zpět.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Vladi napsal(a):

  Jsem teď v Neapoli/ 23.11./ a pri příletu nikdo nrchtel nic vidět, / očkovani, test, ani registraci/v Praze a v Neapoli na letišti už vůbec ne.
  Je to jen machinace s lidmi a dĕlat úmyslně těžkosti.
  Nedělejte si problémy a prostě vyjeďte! Vladi

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano, byl jsem v Itálii za poslední rok asi 5x, 3x nechtěli nic, ale 2x prostě lidi bez testu/očko na letiště při cestě zpět ani nepustili, takže určitě se vyplatí dodržovat.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *