Skupiny létají s Honzou

Návod na letenky do MALAGY

18.3.2020 15:19 Žádné komentáře

CC0 Pixabay

Španělská Malaga je jednou z nejoblíbenějších destinací. Aktuálně nemá během epidemie koronaviru cenu kupovat letenky, můžeme se ale podívat, jak si v budoucnu nejlevnější letenku najít.
 

Přímé letenky z ČR do Malagy

Z Prahy létají do Malagy dvě aerolinky, obě celoročně. Ryanair nabízí 3-4x let týdně, SmartWings létá přes zimu 3x týdně, přes léto pak obvykle denně. Na letní termíny samozřejmě musíme počítat s vyšší cenou letenek, v zimních měsících ale není problém sehnat letenku třeba i do 1 000 Kč. Obvykle jsou ceny ale vyšší. Konkurenční SmartWings pak nabízí letenky v akcích, nejlevněji za 1 590 Kč, případně 1 990 Kč. V roce 2019 se objevovaly tyto akční letenky i na letní termíny.
 
Letenky z Prahy do Malagy

Letenky z okolních letišť

Nabídka letů do Malagy je bohatá i z okolních letišť. Ryanair nabízí spoje z polské Wroclawi a Krakowa. Z Katowic poté létá Wizz Air. Linka Ryanair je vedena i z letiště v Bratislavě, nejlevnější letenky pořídíme ale z Vídně. Na trase z Vídně do Malagy soupeří Eurowings, Lauda, LEVEL i Wizz Air. Není problém tak sehnat letenky v akcích za 500 Kč. Do tisícovky se pak každý rok objevují termíny i přes léto.
Ze Německa se pak létá levně z Berlína, odkud létá Ryanair a easyJet.
 
Letenky z okolních letišť do Malagy

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *