Skupiny létají s Honzou

Na víkend do LISABONU

538 Kč
27.8.2020 12:40 9 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

I do Portugalska nabízí Wizz Air nejlevnější letenky.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Lisabonu pořídíme na příští týden nebo víkend za výhodnou cen 20 €, tedy asi 538 Kč. Letenky jsou v nabídce s odletem v pondělí 31.8.2020 nebo v pátek 4.9.2020 a návratem v pondělí 7.9.2020. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí jednou tolik.
 

Letenky z Vídně do Lisabonu
04.09.2020 – 07.09.2020

 

Letenky do Lisabonu

Vzhledem k neustále měnící se situaci určitě dokupujte další služby k letence jen ve zrušitelné variantě.
V nařízení rakouské vlády je požadováno při cestě z Lisabonu zpět do Vídně absolvování testu. Je zde však uvedena rovněž výjimka, kdy test doložit nemusíte a tou je okamžitý transfer z Rakouska, který by měl být doložitelný (třeba i zaplaceným parkováním jako důkaz, že tam máte auto). Z hlediska ČR cestám z nebo do Portugalska nic nebrání.

Lisabon

Wizz Air létá na terminál 2. Při příletu jste ale obvykle autobusem dopraveni do příletové haly terminálu 1, u kterého najdeme i stanici mestra. Jízdenka do centra nás vyjde 1,45 € + 0,50 € za vydání kartičky. Cena jednodenní jízdenky je pak 6,30 € + 0,50 €.
Při cestě na letiště je potřeba počítat s přemístěním z terminálu 1 na terminál 2, kam nás doveze autobusový shuttle zdarma asi za 10 minut.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Hanka napsal(a):

  Dobrý den vybrala jsem si od Easyjetu voucher za zrušený let,ale bohužel jsem si email s číslem voucheru smazala. Múžete mi poradit kam se obrátit,aby mi ho poslali znovu. Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, jedině na podporu, obecně jdou ale z většiny účtů smazané emaily obnovit, takže bych ještě prověřil tuhle možnost..

 • Profilový obrázek
  Jakub napsal(a):

  Ahoj, mohl bych se zeptat, jak moc přísně měří to osobní zavazadlo 40x25x20 cm…je to +- 3-5cm, nebo se to musí striktně dodržovat. Díky za pomoc a vysvětlení…

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, pokud je to batoh a jde to zmáčknout tak obvykle není problém, navíc aktuálně se zavazadla zas tak moc neřeší…

 • Profilový obrázek
  Anna napsal(a):

  A tou vyjimkou v podobe okamziteho trasferu z rakouska jste si jisti? Ja jsem zatim zadnou takovou zminku neobjevila, dekuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano, platí stále už od března.

 • Profilový obrázek
  Mojmir napsal(a):

  Díky za tip! Rezervováno! PS: nějaké tipy na surf spoty? PS2: někdo neopren na půjčení?? 😀

 • Profilový obrázek
  vojta napsal(a):

  Rakouská strana při kontrole po výstupu z letadla ve Vídni neuznává formulář, který poslal Wizz. Proto důrazně doporučuji se rovnou postavit do fronty na nový formulář ihned po výstupu a nezkoušet to s již vyplněným z domu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *