Na SRÍ LANKU s nejlepšími aerolinkami světa - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Na SRÍ LANKU s nejlepšími aerolinkami světa

13 490 Kč
9.7.2019 11:12 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

U letenek na Srí Lanku si nyní můžeme vybrat i skvělou aerolinku.
 

Dlouho jsme na cesty na Srí Lanku pořádnou akci neviděli, přesto pokud na ni plánujeme letět, tato nabídka by nám neměla uniknout. Za slušnou cenu totiž pořídíme letenky z Prahy na Srí Lanku od nejlepších aerolinek světa – Qatar Airways, Turkish Airlines a Emirates – a to navíc i v hlavní sezoně.

Letenky od těchto aerolinek pořídíme za cenu okolo 13 500 Kč, rozhodovat se tak nejspíš budeme podle termínu, přestupu nebo služeb na palubě. Služby na palubě jsou u všech tří aerolinek výborné už v economy třídě, srovnávacích článků je plný internet. Zaměříme se tak na termíny a přestupy.

Qatar Airways nabízí letenky za 13 490 Kč. Termín můžeme zvolit krom Vánoc a Silvestra jakýkoliv s odletem a návratem v jakýkoliv den od půlky října do března. Přestup v Doha je bleskový, podle zvoleného termínu 1-3 hodiny, celkově cesta zabere 12-14 hodin. V ceně letenky máme dvě příruční zavazadla a odbavená zavazadla do 30 kg.

U Turkish Airlines koupíme letenky za 13 590 Kč. Stejně jako u Qataru můžeme zvolit téměř jakýkoliv den letu, a to už od září a až do dubna. Přestup v Istanbulu je o delší, od 2 do 7 hodin, návštěvu Istanbulu tak nejspíš nestihneme, případně jen na velice rychlou otočku, cesta samotná tak zabere 15-22 hodin. V ceně letenky máme dvě příruční zavazadla a odbavená zavazadla do 30 kg.

Emirates prodává letenky za 13 590 Kč. Termíny nabízí v největším rozmezí, a to od srpna až do června, ne všechny termíny jsou ale použitelné pro kratší návštěvy. U Emirates máme větší možnosti výběru délky přestupu. Od bleskového s délkou okolo 2,5 hodiny po dlouhý, kdy můžeme strávit téměř celý den v Dubaji, cesta tak zabere od 13 do 26 hodin. Oproti ostatním aerolinkám v nabídce má Emirates za tuto cenu jen jedno příruční zavazadlo a odbavené jen do 15 kg.

Letenky od Qatar Airways
07.02.2020 – 14.02.2020
Letenky od Turkish Airlines
07.02.2020 – 14.02.2020
Letenky od Emirates
18.03.2020 – 25.03.2020
Chystáte se navštívit Srí lanku? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Kuba napsal(a):

  Pavel: https://honzovyletenky.cz/category/akcni-letenky/ „Category akční letenky“. Myslel jsem, že to je podstata tohoto webu – najít speciální cenu, kterou by jinak lidi museli složitě hledat 😀 Letenky na srí lanku za 13,5k si najdu vždy, když hledám letenky na srí lanku…kromě toho nechápu, proč se tedy nezmiňuje o levnějších letech polského lotu (12 990) se super přestupy na mnohem příjemnějším letiště ve varšavě než obrovité kolosy v dubaji nebo istanbulu. služby „nejlepších aerolinek světa“ jsou v economy podobné se službami „všech ostatních“ 😀

 • Profilový obrázek
  Pavel napsal(a):

  Kubo, kde vidíte jedinou zmínku o tom, že ty letenky mají být akční? Já v tom vidím akorát srovnání aktuálně dostupných tarifů.

 • Profilový obrázek
  Kuba napsal(a):

  Dobrý den, kde nějakou „akci“ vidíte? Cena 13500 na srí lanku není akční, za to můžete letět kromě vánoc úplně kdykoliv. nesmíte věřit všemu co se píše 😉

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Letenky se dají sehnat i za 10-11 000 Kč, tohle je akce na letenky u Qatar a Emirates, kde tato cena rozhodně není obvyklá 😉

 • Profilový obrázek
  Petr napsal(a):

  Dobrý den,

  do kdy tato akce bude platit? Rádi bychom koupili letenky v září.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Obvykle pár dní max týdnů, takže pak podle aktuálních akcí…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *