Skupiny létají s Honzou

Na SARDINII za hubičku

559 Kč
3.2.2021 8:04 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu pořídíme jarní letenky z Prahy do Cagliari.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Sardinii jsou dostupné na jarní termíny 2021 za super cenu 21 €, tedy asi 559 Kč. Zpáteční letenky s Voloteou jsou dostupné na několik různě dlouhých termínů během dubna.
Výhodou letenek od Volotea je možnost letenky zrušit v případě prokázání nákazy koronavirem 14 dní před odletem, případně pak možnost do 7 dní před odletem změnit termín letu bez poplatku (pouze za případný rozdíl v ceně). Jelikož může dojít ke změnám letenek, další služby jako ubytování kupujte vždy ve zrušitelném tarifu.
Příkladem letenky na 11.4.2021 – 18.4.2021.
 

Letenky s Volotea do Cagliari
11.04.2021 – 18.04.2021

 

Letenky během koronaviru

Při rezervaci letenek je potřeba mít na paměti, že může dojít ke zrušení nebo změně termínu. Pokud by k němu došlo, jednou z variant je možnost letenku za stejnou cenu posunout, třeba i na termíny začínajícího léta.
Podle aktuálních pravidel je povoleno letět do Itálie s antigenním testem, který pořídíme zdarma. Pro cestu zpět je potřeba opět antigenní test, který v Itálii rovněž obstaráme zdarma, po příletu musíme na PCR test. Pravidla se do odletu ale zcela určitě ještě upraví, doufejme že k lepšímu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Viktor napsal(a):

  Taky jsem koupil, uvidíme jaká situace bude, s testy počítáme, díky za tip Honzo

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ať to vyjde! 🙂

 • Profilový obrázek
  Eliška napsal(a):

  Díky moc za tip, optimisticky jsem letenky koupila 🙂 Mám otázku ohledně příručního zavazadla u Volotea – chápu to správně, že ho mohu/musím zdarma odbavit už u přepážky (ne u gatu)? Tedy mohu vzít s sebou trekové hůlky, i když je tarif s příručním, neb tam i zpět to stejně půjde dolů (ale stále to musí mít 55 cm/10 kg) a u sebe mohu mít jen menší zavazadlo (třeba notebook)? Samozřejmě v případě bez přikoupení priority. Kupovat u letenek za 21€ zavazadlo za 50€ kvůli holím je samozřejmě nesmysl.. Díky za odpověď, pokud je to někomu jasnější nebo má osobní zkušenost 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano, je to tak. Odbavte ho už na checkinu, oni se doodbavují i u gate a tam už byste s hůlkama neprošla…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *