Na podzim za teplem do MALAGY - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Na podzim za teplem do MALAGY

528 Kč
21.8.2019 14:09 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Malagy pořídíme nejlépe z Vídně.


U Wizz Air se objevila řada podzimních termínů letů z Vídně do Malagy za super cenu 20 EUR za zpáteční letenku, tedy asi 528 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 10-15 EUR. Letenky jsou dostupné na listopadové termíny, a to jak kratší, tak i delší. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky z Vídně do Malagy
12.11.2019 – 14.11.2019

Malaga

Z letiště se do centra dopravíte busem nebo vlakem. Vlak dojede do centra za 12 minut, odjíždí každých 20 minut a vyjde na 1,7 €. Autobusem linky A, který jede také přímo do centra, můžeme cestovat s lístkem za 3 €.

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dovezou autobusové i vlakové spoje. V nabídce Regiojetu pak najdeme přímé autobusové spoje až na letiště, případně můžeme cestovat první vlakem do centra Vídně, odkud budeme pokračovat druhým vlakem na letiště.

Navštivte Malaga se zájezdem od CK Triplo od 8890 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Ubytování v 3* hotelu  •  V centru města
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Pavlína napsal(a):

    Dobrý den Honzo, v lednu máme zarezervovany hotel v Malaze. Potřebujeme letět z Prahy, nevíte jak vypadá cenová nabídka těchto letů? Je možné dostat se pod 4tis? Nebo cena 4tis je v normě? Popřípadě, kdy nejdéle zabookovat. Vždy letame přes CK, tak se omlouvám za tento příspěvek. Mockrát děkuji Pavlína

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *