Skupiny létají s Honzou

Prodloužené víkendy na KYPRU

780 Kč
14.1.2020 11:44 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Levně na Kypr se dostaneme s odletem z Bratislavy.
 

Levné letenky do Pafosu na Kypru pořídíme u aerolinky Ryanair. Letenky s odletem z Bratislavy pořídíme za fajn cenu 30 EUR, tedy asi 780 Kč, a to na spoustu termínů. V nabídce je několik únorových termínů a všechny březnové, včetně prodloužených víkendů od pátku do pondělí. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Letenku na Kypr z Bratislavy
20.03.2020 – 23.03.2020

Jak do Bratislavy

Do Bratislavy se dopravíme autobusovými nebo vlakovými spoji z ČR. Z vlakového nádraží nás doveze na letiště autobus linky č. 61. Cesta trvá asi 20 minut a vyjde na 0,90 €. Podrobnější informace o cestě na letiště v Bratislavě najdete zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Klára napsal(a):

    Dobrý den, chystáme se na Kypr v dubnu (přílet 16. nebo 17.4.), ale nenašli jsme zatím žádné levné letenky. Myslíte, že máme ještě počkat, zda se něco uvolní, nebo ceny půjdou spíš nahoru?

    • Honza napsal(a):

      Dobrý dne, na duben by se ještě něco objevit mohlo, čekal bych tak měsíc a sledoval to, nejlevnější jsou odlety z Katowic, Bratislavy s Vídně s Wizz Air a Ryanair.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *