Skupiny létají s Honzou

Na KANÁRY z Prahy

2 047 Kč
27.7.2022 10:12 11 komentářů
Nabídka již není aktuální

Levné letenky na Kanárské ostrovy pořídíme u Vueling.
 

U Vuelingu si nyní můžeme poskládat super kombinaci letenek. Z Prahy se dostaneme velice levně na kanárský ostrov Gran Canaria i Tenerife, a to s jedním přestupem v Barceloně. Nejlevnější letenky pořídíme za 81 EUR, tedy asi 2 047 Kč, tak že si letenku Praha – Barcelona a Barcelona – Gran Canaria/Tenerife koupíme zvlášť. Další výhodou tohoto způsobu nákupu je, že si můžeme zvolit jakkoliv dlouhý pobyt v Barceloně.

Pokud chceme mít jistotu, že když nám náhodou jeden z letů zruší nebo změní čas odletu a my stále stihli navazující let, koupíme si přímo návaznou letenku Praha – Gran Canaria/Tenerife. Tato letenka ovšem vyjde o něco dráž, na 106 EUR, tedy asi 2 675 Kč. Při zpáteční cestě budeme navíc muset nocovat na letišti.

Letenky jsou dostupné na více termínů v říjnu a listopadu, příkladem třeba 10.11. – 16.11.2022. V každém termínu je ale letenek jen pár, s rezervací tak moc dlouho neváhejte. V ceně letenek od Vueling máme už také jen malé příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
 

Letenky na Gran Canarii
10.11.2022 – 16.11.2022

 

Přestup v Barceloně

Přestup v Barceloně si můžeme naplánovat jakkoliv dlouhý. Vueling létá z Barcelony na Gran Canarii i Tenerife 4x denně a v aktuální akci má téměř všechny lety za stejnou cenu. Zastávku v Barceloně je lepší si naplánovat při cestě zpět, vzhledem k rannímu odletu zpět do Prahy a nutnosti v Barceloně nocovat tak jako tak.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Luca napsal(a):

  Rada bych letěla na gran canaria v září (tyden v době 16.9-1.10).
  Zatím jsem nic moc nenašla v rozumne ceně.na letisti mi úplně nezáleží a nechtela bych trávit půl dne v barce😉 nějaký typ? Diky

  • Honza napsal(a):

   Z Prahy jedině přímé lety se Smartwings, ty jsou ale kolem 10 000 Kč, o něco levněji kolem 6-8 000 Kč to jde s přestupem nebo přímo z okolních letišť. Nejlvněji v kombinaci nízkonákladovek, tam je ale riziko změny nebo zrušení jednoho ze segmentů.

 • S.T napsal(a):

  Ne,neposadi. Už se mi stalo 3x , že dcera 4,5,6 let mela sedadlo jinde a to jsem kupovala za plnou cenu letenky. Vůbec beni pravidlo , že dítě sedí s rodičem

  • Honza napsal(a):

   Nebyl třeba plný let? Koukal jsem do posledních cca 20 rezervací co jsem odbavoval a ani jednou se nestalo že by Vueling rozesadil.

 • Holínková napsal(a):

  Ahoj, mám dotaz a snad se najde někdo kdo mi ho pomůže rozlousknout. Taky by se to mohlo hodit vědět i jiným cestovatelům. Ráda bych využila některé výhodné akce na letenky. Jsme 2dospělí+2děti. Vždy když chci objednat, píše se tam že je za tuto cenu posledních třeba 5 sedadel. Navíc v nejlevnější variantě nejde rezervovat sedadlo.
  A můj dotaz zní:
  Pokud objednám 4 letenky bez možnosti rezervace sedadla, posadí nás všechny vedle sebe ať jsme pohromadě? Nebo nám dají pouze zbylá sedadla, která jsou volná a stane se tak, že bychom seděli každý úplně jinde? Jde mi jen o to ať jsme u sebe. Dětem je 6 a 10 let 🙂

  • Petr napsal(a):

   Neposadi vás vedle sebe. Budete sedět tam kde bude místo. Takže se může stát že každý bude jinde.

  • Honza napsal(a):

   Vueling zpravidla posazuje vedle sebe, děti posadí vedle dospělého vždy.

  • B napsal(a):

   od dětí by vás od sebe neměly rozesadit snad ani lowcosty, Vueling určitě ne a automaticky vás usadí vedle sebe (nebo alespoň vždy jeden rodič a jedno dítě spolu). Dítě nemůže sedět samo bez doprovodu, i když u takového Ryanairu bych se tomu vlastně ani nedivil…

  • Lenka Č. napsal(a):

   S Vuelingem nemáme zkušenost, ale Easyjet i Wizzair vždy posadil naši rodinu k sobě (2dosp.+3 děti). Sedadla jsem nerezervovala. Ryan už to má chytře lehce započítané v ceně, tam vás při rezervaci nutí vybrat sedadla (děti vždy k dospělému), u druhého dospělého jsem si zaplatila za rezervaci sedadla, abychom byli pohromadě. Ale když je to hodně s předstihem, lze vybrat levnější řady.

 • Šárka napsal(a):

  Dobrý den,
  našla jsem letenku z Vídně na Tenerife za 150eur bez přestupu na únor/březen 2023. Vyplatí se ještě čekat a nebo ceny budou podobné?
  Děkuji a přeji hezký den

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, řekl bych že akce s Ryanair nebo Wizz Air se dostanou pod 100 eur.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *