Skupiny létají s Honzou

Na biatlon do OSLA

520 Kč
10.1.2020 11:51 1 komentář
Nabídka již není aktuální

Akční letenky do Osla pořídíme také v době konání SP v biatlonu.
 

Levné letenky do Osla (na hlavní letiště Gardermoen) pořídíme s odletem z Vídně. Zpáteční letenky od Wizz Air pořídíme za 20 EUR, tedy asi 520 Kč. U většiny termínů navíc ani nemusíme být členové klubu WDC, na nejnižší cenu dosáhnou všichni. Letenky pořídíme na téměř jakýkoliv termín od ledna do dubna, a to i na prodloužené víkendy, na které si díky časům letů nebudeme muset brát na celý pátek dovolenou z práce. Letenky jsou k dispozici také na víkend okolo 20.3. – 22.3., kdy se v Oslu na Holmenkollenu konají závody SP v biatlonu. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Jak z letiště do Osla

Z letiště se nejvíce časově i cenově vyplatí cestovat vlakem. Letištní expresní vlak odjíždí z letiště každých 10-20 minut a jednosměrná jízdenka vyjde na 196 NOK, tedy asi 520 Kč a cesta trvá asi 20 minut. Levnější alternativou je klasický příměstský vlak, který na letišti zastavuje 1-2x za hodinu, jeho cena je poloviční (cca 280 Kč) a jízdní doba jen asi o 5 minut delší. Cesta autobusem je skoro stejně drahá jako expresním vlakem a trvá delší dobu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    lojza napsal(a):

    díky za tip, narozeniny letos strávím v Oslu!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *