Skupiny létají s Honzou

Miláno do pětistovky

480 Kč
27.2.2023 10:20 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Levně se můžeme vydat z Prahy do italského Milána.


Zpáteční letenky z Prahy do Milána pořídíme na dubnové termíny již za 480 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, cena bez klubu je dvojnásobná. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 20.04.2023 – 25.04.2023.

Jak do Milána

Z letiště Malpensa do Milána můžeme cestovat vlakem. Malpensa Epxress zvládá cestu do hodiny a vyjde na 13 €. V nabídce jsou ale i autobusy, které jedou na hlavní vlakovou stanici asi o 10 minut déle. Cena jednosměrných letenek startuje kolem 10 €.

K jezeru Como se dopravíme z Malpensy s jedním přestupem v Miláně za 17,80 €. Dojet můžeme do stanice Como nebo Lecco, každá leží u jednoho z cípů jezera.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Michal napsal(a):

    tady je spíš otázka, jak se dostat zpět na letiště, když to odlétá už v 6:35 ? i když nemáte kufr na odbavení i tak je potřeba tam být dříve a když vlak z centra jede hodinu a první jede až ve 4:50 tak to asi se nestíhá když gate se uzavírá 30min před odletem … jedině si sehnat ubytko poblíž letiště na tu poslední noc …

    • Honza napsal(a):

      Dobrý den, je potřeba jet autobusem z Centrale – první jede ve 4:30, bez dopravy je na letišti asi za 40 minut.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *