Florida: MIAMI - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Florida: MIAMI

7 390 Kč
11.8.2017 8:54 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Miami - Ron Reining pod CC

Levné letenky do Miami pořídíme v nabídce Eurowings.
 

Po delší době se dostaly do systému aerolinky Eurowings nejlevnější letenky do Miami. Ty pořídíme s odletem z Drážďan s přestupem v Kölnu. Letenky jsou dostupné na termíny na konci listopadu 2017 a v prosinci 2017.
Zpáteční letenka nás vyjde v nejlevnějším tarifu na 280 €, tedy asi 7 390 Kč.
 
Letenky rezervujte přímo na stránce aerolinky
 

 
Nejlevnější tarify u Eurowings neobsahují zapsané zavazadlo. To si ale můžete přikoupit – na celou zpáteční letenku vyjde na 60 € a můžete zakoupit klidně jen jedno pro celou partu.

Jak do Drážďan

Do Drážďan se dopravíme jak vlaky ČD z Prahy nebo třeba Liberce, tak autobusovými spoji Regiojetu nebo Flixbusu. Na letiště se pak dopravíme vlakem linky S2 za cirka 30 minut jízdy a 2,30 €.
Přímo na odlet nás doveze spoj Regiojetu s odletem z Prahy ve 3:30, příjezd na letiště v Drážďaněch je v 5:50, odlet je naplánován na 8:15.

Miami

Nejlepší a vzhledem k cenám benzínu v USA i poměrně výhodné je si půjčit auto a procestovat celou Floridu. Na letišti v Miami najdete pobočky všech světových autopůjčoven. Pokud chcete cestovat hromadnou dopravou tak nejlepší volbou je Metrorail. Do centra se dopravíte asi za 15 minut a $ 2.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Paja napsal(a):

  Mám takový pocit, že ty letenky jsou dostupné non-stop. Proč dezinformujete?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Eurowings má stabilně nejlevněší low-cost letenky, v této akci se dostalo ale do nejlevnější hladiny více termínů než obvykle 😉

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *