Skupiny létají s Honzou

MAURICIUS z Prahy

12 490 Kč
19.5.2022 16:09 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce levných letenek od Turkish najdeme letenky i na Mauricius.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Mauricius jsou dostupné už za 12 490 Kč. Letenky s jedním přestupem v Istanbulu obsahují odbavené zavazadlo do 46 kg. Termíny najdeme od podzimu 2022 do jara 2023.
Příkladem letenky na 5.12.2022 – 14.12.2022.
 


 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Petr napsal(a):

  Ty pojištění nejsou žádná láce… pojištovny si pečlivě prozkoumejte. V loni po návratu z kanárů jsem byl rád když jsme byli doma. Pojištění na kovid, storno a léčbné výlohy spojené s kovidem a karanténou jsou někdy téměř k ničemu. Nízké plnění, výluky apod… Pojištovna Uniqua ma podmínky možná nejhorší. Také jedna specialitka pojištění zavazadel – když jsem uplatnil tak uplatnili vyluku že plnění je jen v případě autonehody, pádu letadla nebo zaplavením. To že vám během přepravy rozšmelcují kufr už je nezajímá.

  • Honza napsal(a):

   Na zničení zavazadel během přepravy je totiž pojištěna aerolinka.

 • Katerina M. napsal(a):

  Dobry den.
  Jaka je moznost pojistit letenku pro pripad storna pred odletem? Bohuzel nejsme ockovani a budeme doufat, ze se opatreni s karantenou zmeni… Dekuji predem za odpoved.

  • Igor napsal(a):

   Dobrý den, kupoval jsem teď letenky na listopad do Panamy s tím, že taky nejsem očkovaný a nevím co bude. Za 1900 jsem přes Pelikán udělal pojištěni vůči stornu (taky v případě COVID nesmyslu) atd atd za 1900 Kč včetně samozřejmě cestovního pojištěni.

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, storno pojištění nabízí spousta pojišťoven – třeba Direct nebo ERV.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *