Maroko: MARAKEŠ - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Maroko: MARAKEŠ

1 959 Kč
19.4.2017 13:44 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Marrakech - Lviatour pod CC

Podobně jako včera letenky do Lisabonu, pořídím levně z Prahy také letenky do Marakeše.
 

Zpáteční letenky s easyJet pořídíme na trase Praha – Miláno – Marakeš – Miláno – Praha. Letenky opět pořídíme na jedné rezervaci na podzimní termíny. Jak je u easyJet zvykem – s přibývajícími cestujícími cena letenky na osobu klesá. My si ukážeme příklad pro 2 osoby v termínu 25.11.2017 – 3.12.2017, který nás vyjde na 3 917 Kč pro oba, na jednu osobu tedy 1 959 Kč.
 
Letenky z Prahy do Milána rezervujte zde
 
K vybraným letenkám do Milána je pak potřeba pomocí tlačítka pod souhrnem ceny přidat letenky z Milána do Marakše na 26.11.2017 – 3.12.2017.
Pokud potřebujete rezervovat jiný počet osob, začněte z úvodní stránky aerolinky.
 

Přestup v Miláně

Při cestě do Marakeše nemáme jinou šanci než přespat na letišti nebo si užít jeden den v Miláně. Let do Marrakeše totiž letí už v 6:40 ráno. V nabídce najdete i termíny, kdy let do Milána přistává ve 22:55 a můžete dobu na přestup minimalizovat. Při zpáteční cestě máme na přestup rovněž dostatek času, proti zpoždění se navíc můžeme připojistit na viaMilano.

Chystáte se navštívit Maroko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *