Maroko: MARAKEŠ - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Maroko: MARAKEŠ

1 959 Kč
19.4.2017 13:44 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Marrakech - Lviatour pod CC

Podobně jako včera letenky do Lisabonu, pořídím levně z Prahy také letenky do Marakeše.
 

Zpáteční letenky s easyJet pořídíme na trase Praha – Miláno – Marakeš – Miláno – Praha. Letenky opět pořídíme na jedné rezervaci na podzimní termíny. Jak je u easyJet zvykem – s přibývajícími cestujícími cena letenky na osobu klesá. My si ukážeme příklad pro 2 osoby v termínu 25.11.2017 – 3.12.2017, který nás vyjde na 3 917 Kč pro oba, na jednu osobu tedy 1 959 Kč.
 
Letenky z Prahy do Milána rezervujte zde
 
K vybraným letenkám do Milána je pak potřeba pomocí tlačítka pod souhrnem ceny přidat letenky z Milána do Marakše na 26.11.2017 – 3.12.2017.
Pokud potřebujete rezervovat jiný počet osob, začněte z úvodní stránky aerolinky.
 

Přestup v Miláně

Při cestě do Marakeše nemáme jinou šanci než přespat na letišti nebo si užít jeden den v Miláně. Let do Marrakeše totiž letí už v 6:40 ráno. V nabídce najdete i termíny, kdy let do Milána přistává ve 22:55 a můžete dobu na přestup minimalizovat. Při zpáteční cestě máme na přestup rovněž dostatek času, proti zpoždění se navíc můžeme připojistit na viaMilano.

Tipy, které v průvodci nenajdeš: Maroko
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *