Skupiny létají s Honzou

MALTA přímým letem

1 780 Kč
5.1.2021 8:57 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu pořídíme letenky na Maltu.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Maltu jsou dostupné na jarní termíny za super cenu 66,44 €, tedy asi 1 780 Kč, navíc jen o 3 € dráž pak pořídíme letenky po celý rok včetně prázdninových termínů. V ceně základní letenky máme příruční zavazadlo, pokud se rozhodneme dokoupit odbavené, vyplatí se vyšší tarif dražší o 28 €. Nejvýhodnější letenku pořídíme přímo na webu aerolinky.
 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
U letenek může dojít ke změně termínu nebo zrušení, proto všechny další služby dokupujte vždy jako zrušitelné, za potvrzený můžete brát termín 14 dní před odletem. Aktuálně je potřeba test pouze při cestě na Maltu, zpět test vyžadován není.

Malta

Z letiště v Maltě nás dovezou do Valletty, případně do turistických letovisek autobusy s označením X – linky odjíždějí obvykle v hodinovém nebo půlhodinovém intervalu, jízdenku zakoupíte přímo u řidiče za 2 € v letní sezóně a za 1,50 € v zimní sezóně.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *