Skupiny létají s Honzou

MALLORCA z Prahy za tisícovku

1 179 Kč
5.8.2020 9:53 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Ceny letenek na Mallorku opět o pár korun klesly.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Palmy jsou v nabídce na zářijové týdnové termíny za fajn cenu 1 179 Kč. V ceně letenek máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm. I na zářijové termíny pak nabízí Ryanair možnost změny termínu bez poplatku za změnu letu. S rozdílem několika destikorun až stokorun pak pořídíme letenky i třeba na prodloužené víkendy.
Příkladem letenky na 16.9.2020 – 23.9.2020.
 

Letenky z Prahy na Mallorcu
16.09.2020 – 23.09.2020

 

Cestování do Španělska

Pro cesty do Španělska ani zpět neplatí aktuálně žádné omezení, ve Španělsku je pak potřeba na veřejných místech aktuálně potřeba počítat s povinností nošení roušek. Vzhledem k neustále se měnící situaci volte při nákupu dalších služeb k letence jako je ubytování nebo pronájem auta zrušitelné tarify.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Péťa Podlucká napsal(a):

  Dobrý den,myslíte dle svých zkušeností, že by mohli jít ještě letenky z Mallorky do Prahy trochu dolů? Letět by jsme potřebovali 30 nebo 31.8 🙁 Už mi pár letenek uteklo přímo při placení, kdy jsem vše rychle vyplnila a při placení na mě vyskočilo okýnko, že se zrovna změnili ceny a letenky za mnou zvolenou cenu již nejsou.Zkouším objednávat přímo u letecké společnosti. Občas se během dne objeví zajímavá akce,která je ale během pár minut pryč, ale jinak to jde skokově nahoru 🙁
  Už začínám být zoufalá.
  moc děkuji za radu

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, na srpnové termíny bych už moc nějakou zásadnější akci nečekal, obecně to může jít o pár stovek ještě dolů ale nic výrazného.

 • Profilový obrázek
  Tom napsal(a):

  Vážení, jenom si dejte pozor na případně půjčení auta. Dobře si čtěte recenze půjčoven.
  RyanAir půjčuje auto přes půjčovnu Record go.

  Teď jsme na Mallorce byli. Půjčili jsme si auto i sjednali jsme si pojištění přes RyanAir a teď řešíme problém. Až se vše uzavře, napíšeme vám rádi kompletní informace.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Já mám odzkoušenou autopůjčovnu Centauro, vždy bez problémů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *