Skupiny létají s Honzou

MALLORCA z Prahy

1 810 Kč
24.1.2023 8:49 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za slušnou cenu se dají pořídit letenky z Prahy na Baleáry.


V systému aerolinky Ryanair se objevila třetí týdenní rotace na lince mezi Prahou a Mallorcou. Zpáteční letenky tak pořídíme na dubnové termíny kolem 2 000 Kč. Nejlevnější letenky jsou dostupné na začátek letového řádu za 1 810 Kč. V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Letenky pořídíme na termín 28.3.2023 – 30.3.2023.


Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Renata Sedláková napsal(a):

  Dobrý den, potřebuji najít slušnou cenu z Bratislavy-Prahy-Vídně nebo Bratislavy- (přizpůsobíme se) v termínu od 31.5.-7.6.2023 nebo 7.6.-14.6.2023 pro 2 dospělé a 2 šestileté děti. Teď to během 2 dní neskutečně podražilo z cca 10-12 tisíc na 27 tisíc- což je peklo.
  Nevíte o nějaké levnější variantě? Nebo čekat, číhat a mít zarezervovaný hotel a na letenky číhat?
  Moc děkuji za pomoc Sedla

  • Renata Sedláková napsal(a):

   Promiňte do Palma de Mallorca 🙂

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, pokud máte pevně daný termín, obvykle se vyplatí rovnou letenku zarezervovat, obecně se ale akce ještě na přelom května a června objeví, nejlevnější bývají vždy z Vídně.

 • Martin Anft napsal(a):

  Ahoj. Máme vyhlídnutý odlet koncem Července z Drážďan. Zatím to vychází na cca 5000,- za osobu a zpáteční. je to středa a ta prý bývá levnější. Tak nevím do kdy čekat. Přece jenom když má člověk pevný termín a potřebuje 4 letenky….? Díky za případný názor.

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, pokud máte pevný termín, lepší rovnou koupit, klidně se může stát, že přijde větší skupina a letenky vykoupí a ty rapidně zdraží.

 • Peťa napsal(a):

  Ahoj, chceme letět s odbaveným zavazadlem v květnu – momentálně jsem našla zpáteční za nejlepší cenu 4630,- na osobu. Vyplatí se ještě počkat na nějaké akce nebo už pravděpodobně na lepší cenu nedosáhneme? Díky moc za radu 🙂

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, cokoliv na přímém letu z Prahy s odbaveným zavazadlem do 5 000 Kč se dá považovat za fajn cenu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *