Skupiny létají s Honzou

MALLORCA na sváteční termín

1 150 Kč
16.6.2021 10:55 8 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Pokud hledáte, kam vypadnout během červencových svátků, letenky na Mallorcu se mohou hodit.
 

Krátký výlet na Mallorcu si můžeme udělat z Drážďan. Zpáteční letenky během svátků na začátku července vyjdou na 44,38 €, tedy asi 1 150 Kč. Nejrychlejší dva navíc pořídí letenku ještě o 4 € levněji. V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm, letenky můžeme pak do 7 dní před odletem měnit (platí se pak případný rozdíl v ceně starých a nových letenek).
Cestu si pak můžeme samozřejmě libovolně protáhnout, týdenní termín nás vyjde pod 2 000 Kč, což je okolo těchto svátku z Prahy nereálná cena.
Nejlevnější letenky pořídíme s odletem dopoledne 5.7.2021 a návratem 7.7.2021 večer.
 

Letenky na Mallorcu
05.07.2021 – 07.07.2021

 

Jak do Drážďan

Na letiště v Drážďanech dojede stejně jako do Mnichova pohodlně autem. Autobus autobusy Regiojetu nás doveze několikrát denně až na letiště.

Pravidla pro cesty

Do Německa můžeme odedneška vstupovat z ČR bez omezení. Pro let z Drážďan na Mallorku potřebujetem AG/PCR test nebo ukončené očkování nebo prodělání nemoci v posledních 180 dnech, nesmíme zapomenout také na vyplnění vstupního formuláře.
Na každá let směr Německo je potřeba minimálně AG test, ten provedeme na letišti v PMI po předchozí objednávce za 29 €, ten samý nám bude stačit také pro vstup do ČR, kam vyplníme i vstupní formulář. Jak pro let do Německa tak vstup do ČR můžeme test nahradit očkováním nebo proděláním nemoci.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Tomáš napsal(a):

  Dobrý den, letím příští pondělí na trase Mnichov – Palma de Mallorca. Bohužel nejsem schopen zjistit, zda musí být testovány děti před vstupem na palubu letadla Eurowings. Jsou to tři děti ve věku do 12ti let. Pokud by mi to mohl prosím někdo objasnit, budu velmi rád. Díky moc T. H.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, pro cestu tam test nepotřebují, pro cestu zpět má německo limit 6 let, takže test budou zřejmě vyžadovat.

 • Profilový obrázek
  Petr napsal(a):

  Ahoj vyuzil jsem cervencove terminy z Drazdan. Staci mi na cestu tam i zpet antigen nebo jake jsou podminky v nemecku pri priletu z Palmy ci odletu do Palmy?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ano stačí AG, Německo má pouze podmínku AG testu/očkování/prodělání na všech letech směr Německo.

 • Profilový obrázek
  Eva napsal(a):

  Dobrý den, příští týden letíme na Mallorcu z Prahy a chtěla jsem se zeptat ohledně AG testu tady v ČR. V testovacím centru dávají k AG testu, který je zdarma, výsledek ve formě laboratorní zprávy, která je i v angličtině a je tam moje jméno, datum odběru, typ testu atd. Stačí pro vstup na Mallorcu tato zpráva nebo si musím dokoupit nějaké další mezinárodní potvrzení o výsledku?
  Děkuji za odpověď

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, stačí, hlavní pro vstup do Španělska je pak vyplněný vstupní formulář.

 • Profilový obrázek
  Jiří napsal(a):

  Dobrý den, já vyčetl pokud přes Německo tranzituji.. Tzn. přílet do Drážďan a pak tranzit do ČR, tak na let do Německa test nemusí být a až na českých hranicích… Nebo se mýlím? Děkuji za odpověď

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *