MALLORCA na konec prázdnin - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

MALLORCA na konec prázdnin

720 Kč
28.5.2020 12:29 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce aerolinky Ryanair pořídíme levné letenky na Mallorcu.
 

Zpáteční letenky z Berlína na Mallorcu pořídíme za výhodnou cenu 26 €, tedy asi 720 Kč. Letenky za uvedenou cenu jsou dostupné po celý srpen a to na různě dlouhé termíny včetně týdenních nebo jen na pár dní. Ačkoliv jsou lety z letiště Tegel, v červnu se plánuje jeho uzavření a přesun na Schonefeld, následně pak přesun na Brandenburg.
Příkladem letenky na 27.8.2020 – 29.8.2020.
 

Letenky z Berlína na Mallorku
27.08.2020 – 29.08.2020

 

Letenky během koronaviru

Vzhledem ke stále zvyšující se poptávce po letenkách (a to i do destinací a termínech, které bych nečekal) jsem se rozhodl začít zařazovat standardní tipy, u kterých se dá pravděpodobně očekávat, že budou uskutečněny. V aktuální situaci, kdy se jednotlivá nařízení mění ze dne na den a zřejmě dojde během k léta k rozvolnění pohybu po celém Schengenu, je potřeba k letenkám začít přistupovat trochu jinak než jsme byli zvyklí, podle pár následujících pravidel:
Nekupujte letenky na termíny ve kterých je evidentní, že let buď nebude uskutečněn nebo nedojde k uvolnění opatření.
Nekupujte letenky za částky, které by mohly ovlivnit zásadně váš rozpočet v případě, že byste nemohli na let nastoupit, případně si připlaťte za měnitelný tarif.
Nerezervujte další služby do doby, než bude jisté, že let se uskuteční a vy budete moci let absolvovat, případně volte zrušitelné tarify.

Navštivte Mallorca se zájezdem od CK Triplo od 7590 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Ubytování v 3* hotelu u pláže  •  Transfer k hotelu
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *