Skupiny létají s Honzou

MALLORCA až do jara za pětistovku

520 Kč
18.10.2021 14:55 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce letenek od Wizz Air najdeme spoustu letenek na Mallorcu.
 

Pokud uvažujete nad zimním výletem za příjemnějšími teplotami, je Mallorca jasnou volbou. Na ostrově najdete vyžití jak pro aktivní dovolenou tak pohodovou dovolenou v all inclusive hotelu třeba i s vnitřním bazénem. Letenky od Wizz Air pořídíme na opravdu velké množství termínů od listopadu 2021 až do března 2022 za 20 €, tedy asi 520 Kč. Na pozdější termíny až do června 2022 jsou pak ceny vyšší o 10 €. Pro získání nejnižší ceny navíc nepotřebujeme vlastnit klub WDC. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 4.3.2022 – 6.3.2022.
 
TIP: Pokud hledáte listopadový termín, Ryanair aktuálně nabízí několik termínů ještě o 2 € levněji.
 


 

Jak do Vídně

Pokud se nerozhodneme jet na letiště autem, zavezou nás do Vídně vlaky Regiojetu nebo ČD. Nejsnažší cestou na letiště je pak z hlavního vídeňského nádraží vlakové spojení ÖBB Railjet. V nabídce jsou i přímé autobusy Regiojetu a Gepard Expressu z Brna.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Standa napsal(a):

  Chtěl jsem se zeptat jestli je možné a popřípadě jakým způsobem si přidat k letence nadrozměrné zavazadlo (krabice se silničním kolem)?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Jde to v dalších krocích rezervace, pokud se vejde do rozměru 119x119x81 cm tak jako standardní odbavené zavazadlo, jinak jako sportovní vybavení.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *