Skupiny létají s Honzou

MALEDIVY se zavazadlem

13 990 Kč
16.9.2022 12:05 2 komentáře

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné letenky na Maledivy.
 

S prémiovými Etihad se můžeme vydat na Maledivy. Zpáteční letenky z Vídně jsou dostupné na spoustu termínů za 13 990 Kč. Výhodou letenek jsou termíny, které na jdeme i během sezóny – hlavně na leden, konec února a březen. V ceně máme i odbavená zavazadla do maximální váhy 20 kg a slušně nastavené přestupy v Abú Dhabí.
Příkladem letenky na lednový termín 22.1.2023 – 31.1.2023.
 


 

Jak do Vídně

Autem se dopravíme z Brna na letiště ve Vídně za 1,5-2h podle aktuální dopravní situace v Mikulově a ve Vídni. Nejlevnější parkování pořídíme u Tiger parking. Týdenní cena za parking se vejde se slevovým kódem Urlaubstracker18 pod tisícovku. Na letiště pak dojedeme z obou parkovacích míst společnosti vlakem (cca 5-8 minut jízdy, cena 1,90 €).
Vlakem dojedeme z Prahy, Ostravy nebo Brna na hlavní nádraží Hbf. Z něho se vydáme na letiště v půlhodinovém taktu Railjetem na letiště za 3,90 €. Některé spoje Regiojetu zajíždí až na letiště.
Autobusem Regiojetu nebo Flixbusu dojedeme z Brna na letiště za 2-2,5 hodiny.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *