Skupiny létají s Honzou

MALAGA se změnitelným termínem

19.5.2020 13:29 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Díky dnešní nabídce od Wizz Air pořídíme letenky se změnitelným termínem za výhodnou cenu.
 

Pokud vyhlížíte podzimní dovolenou nebo výlet mohou se hodit letenky od Wizz Air do Andalusie. Zpáteční letenky z Vídně pořídíme na podzimní termíny dnes se slevou – bez klubu WDC nás vyjdou na 27,74 €, k letenkám poté přidáme službu Wizz Flex za 2 €. Celkem tak za zpáteční letenky z Vídně do Malagy s možností změnit termín (s doplatkem ceny letenky) nebo refundem do kreditu, ze kterého můžete použít na jinou rezervaci, zaplatíme asi 830 Kč.
Příkladem letenky na 19.11.2020 – 23.11.2020.
 

Letenky z Vídně do Malagy
19.11.2020 – 23.11.2020

 

Malaga

Z letiště se do centra dopravíte busem nebo vlakem. Vlak dojede do centra za 12 minut, odjíždí každých 20 minut a vyjde na 1,7 €. Autobusem linky A, který jede také přímo do centra, můžeme cestovat s lístkem za 3 €.

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dovezou autobusové i vlakové spoje. V nabídce Regiojetu pak najdeme přímé autobusové spoje až na letiště, případně můžeme cestovat nejdříve vlakem do centra Vídně, odkud budeme pokračovat druhým vlakem na letiště.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *