Seychely: Mahe - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Seychely: Mahe

10 950 Kč
2.5.2016 10:29 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Seychelles - Artfuldodger pod CC

Zpáteční letenky na Seychely pořídíme aktuálně v kombinaci letenek od easyJet, Etiopian a Emirates.
 

Zpáteční letenky z Milána/Malpensy do Mahe na Seychelách pořídíme na polském Pelikánu za 1 444 PLN, což je asi 8 950 Kč. K těmto letenkám od Etiopian a Emirates pak přikoupíme přískok do Milána s easyJet, který pořídíme kolem 2 000 Kč. Celkem nás tak vyjdou všechny letenky na 10 950 Kč – příkladem může být termín 18.5. – 3.6.
 
Letenku z Milána do Mahe rezervujte zde
Letenku z Prahy do Milána rezervujte zde
 
seychely2_1 seychely2
 
V ceně první letenky jsou odbavené zavazadla do 23 kg, k letence od easyJet musíme v případě potřeba zavazadla přikoupit. Váhový limit 20 kg vyjde na 1 000 Kč v obou směrech.

Přestup v Miláně

Na Malpensu létá z Prahy nelevněji easyJet, pokud ale nechcete třeba zbytečně čekat nebo se stejně vydáte do Milána tak jsou alterntivou letenky s Wizz Air z Bergama, které se dají pořídit za pár stovek.
Pro cestu z Malpensy do centra Milána a z Milána do Bergama použijeme autobus Autostradale. Cesta z Malpensy vyjde na 8 €, do Bergama pak na 5 €.

Chystáte se navštívit Seychely? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *