Madagaskar - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Madagaskar

10 860 Kč
23.3.2016 13:02 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Ifaty beach near Toliara - Bernard Gagnon pod CC

Zpáteční letenky pořídíme aktuálně nejlevněji v nabídce Air Italy.
 

Zpáteční letenky z Milána do Nossi Be na Madagaskaru pořídíme nejlevněji s Air Italy z Milána. Zpáteční letenky na květen se dají pořídít za příjemných 10 860 Kč. Dostupných je jen pár termínů tak s rezervací neváhejte.
 
Letenky rezervujte zde
Kalendář levných letenek najdete zde
 
madagaskar

Jak do Milána

Do Milána se dopravíme buď linkou Wizz Air na letiště v Bergamu nebo linkami easyJet a ČSA na Malpensu. Odlet na Madagaskar je v 16:40, přelet je tak ideální zvolit s ČSA (pokud si chceme být jistí) nebo easyJet (trochu adrinalinovější, ale v 99% případů se přestup stihne), zpáteční přískok se dá stihnout jen tak tak s easyJet. Přílet z Madagaskaru je v 18:30, odlet do Prahy v 19:55. Přískok pořídíme kolem 2 000 Kč.

Chystáte se navštívit Madagaskar? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Pavel napsal(a):

  Dobry den, radi bychom leteli na konci tohoto roku na Madagaskar ( 27.12.2016 – 17.01.2017). Je mozne v romto terminu koupit letenky za cenu cca 15 tisic nebo nize?

  Dekuji
  Pavel

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, záleží na akci, kterou těžko předpovídat, obecně bych si tipl že budou ceny vyšší, pokud ale bude akce tak hodím tip.

  • Eva napsal(a):

   Taky by mi vyhovoval tento termín na Madagaskar, případně dříve či později…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *