UK: LONDÝN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

UK: LONDÝN

1 598 Kč
11.5.2017 10:42 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Pokud chcete být prvními z přepravených na nové lince z Pardubic, může se hodit aktuální akce Ryanairu.
 

Ryanair aktuálně nabízí na své nové lince z Pardubic letenky do Londýna Stanstedu za 799 Kč v jednom směru. Zpáteční letenku tak pořídíme za 1 598 Kč. Termínů je v nabídce dostatek a pořídíme tak i prodloužené víkendy čt-so – třeba 7.9.2017 – 9.9.2017.
Určitě se nejedná o nejnižší cenu, na kterou letenky klesnou – na podzim se budou s největší pravděpodobností dát sehnat zpáteční letenky i do 1 000 Kč. Letenku ale můžete pořídit pokud potřebujete cestovat v daných termínech, případně pokud se chcete třeba proletět prvním letem. První let se Stanstedu na 5.9.2017 nás vyjde také na 799 Kč, k němu pak můžeme přikoupit letenku do Londýna z Prahy/Brna/Ostravy.
 
Letenky z Pardubic do Londýna rezervujte zde
 

Jak na letiště v Pardubicích

Z vlakové stanice v Pardubicích Vás dopraví na letiště linky autobusů 8 a 88 směr Svítkov (88 vás doveze nejprve na letiště a pak pokračuje ve svojí polookružní trase, linka 8 nejprve projede trasu a pak zastaví na letišti, cest s ní tak trvá déle). Cestovat můžete také linkami 23 a 24, které ale jezdí sporadicky (směr Staré Čivice). Linka 88 dojede od nádraží na letiště za 8 minut. Jízdenku pořídíte za 15 Kč.

Londýn-Stansted

Ze Stanstedu můžete využít spojení easyBusu s cenami začínajícími na 2 £. Pokud chcete ušetřit čas, vyrazte se Stansted expressem – počítejte ale s cenou 16 £ za zpáteční jízdenku.

Navštivte Londýn se zájezdem od CK Triplo od 6190 Kč
Zpáteční letenka z Pardubic  •  3* ubytování se snídaní  •  Transfer z/na letiště
Rezervovat
Tipy, které v průvodci nenajdeš: Londýn
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *