Lombardie - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Lombardie

518 Kč
13.9.2018 8:09 3 komentáře

Levné letenky do italské Lombardie pořídíme z Ostravy a Brna.
 

Zpáteční letenky z Brna a Ostravy jsou v nabídce do Lombardie za fajn cenu 518 Kč. Letenek je spousta na podzimní a zimní termíny, v nabídce jsou i termíny st/čt – ne, z Brna příkladem 31.10.2018 – 4.11.2018, z Ostravy pak 8.11.2018 – 11.11.2018.
 
Letenky z Brna do Bergama rezervujte zde
Letenky z Ostravy do Bergama rezervujte zde
 

Bergamo

Za návštěvu rozhodně stojí samotné Bergamo, z letiště a zpět se dopravíte autobusem linky č.1, který Vás do centra dopraví za 15 minut. Jízdenka stojí 2,30 €. Můžete si pořídit i 24 hodinovou (5 €) nebo 72 hodinovou jízdenku (7 €).

Miláno

Nejjednodušší je vydat se do Milána z letiště autobusem. Autobusy jezdí každou půlhodinu a do centra jim to trvá asi 40 – 60 minut, pokud však nezůstanete stát na dálnici v zácpě, které jsou v okolí Milána poměrně časté. Jízdenka vyjde na 5€ a můžete ji koupit zde.

Navštivte Miláno se zájezdem od CK Triplo od 5290 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Ubytování vč. snídaně  •  Transfer z letiště a zpět
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Pavel napsal(a):

  Z Bergama do Milána bych doporučil rad2ji vlak, cena je kolem 9 EUR (pokud pamatuji dobře) a je to bez problému za 40 minut. Přitom nádraží Milano Centrale je kousek od centra města

  • Kuba napsal(a):

   Z bergama jo, ale ne z letiště… Proč bych jezdil z letiště 20 minut na nádraží a pak vlakem dalších 40 minut, když to mám rovnou z letiště do centra Milána busem levnější, rychlejší a rovněž bez problémů?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Přímo z letiště určitě bus, táhnout se na vlakovou stanici a pak ještě vlakem vyjde na 12 € a je to min o půl hodinu delší…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *