Skotsko: LOCH NESS - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Skotsko: LOCH NESS

1 590 Kč
10.1.2018 13:26 1 komentář

Levné letenky do Severeního Skotska pořídíme v nabídce nízkonákladovek.
 

Nejlevnější variantou cesty jsou letenky přes Londýn. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Londýna pořídíme aktuálně u Wizz Air pro členy klubu WDC za 598 Kč (bez členství + 540 Kč), k nim pak stačí přilepit přískok z Londýna do Inverness s easyJet, který nás bude stát kolem 1 000 Kč.
Obě zpáteční letenky nás tak vyjdou na fajnovou cenu 1 590 Kč, příkladem na termín 10.3.2018 – 14.3.2018.
 
Letenku Praha - Luton - Praha rezervujte zde
Letenku Luton - Inverness - Luton rezervujte zde
 

Přestup v Londýně

Variant, jakým způsobem navázat přestup v Londýně je hned několik a tak si vybere každý. Ve výše uvedném tipu počítám se stopem v Londýně, kam si můžeme zajet jak na prohlídku města, či návštěvu některé z londýnských atrakcí. Odlet pak nemusí být nutně opět z Lutonu, easyjet létá totiž také z Gatwicku.
Pokud chcete cestu napojit bez noci v Londýně, dají se pořídit letenky z Prahy přes Gatwick pouze u easyJet, cena je ale o cca 500 Kč vyšší a je potřeba počítat s delším čekáním na letišti.
Rovněž můžeme využít pro cestu do Londýna ranní spoj Ryanair na Stansted – ať už z Prahy nebo třeba Pardubic, přesun na Luton nebo Gatwick je pak nejlepší autobusovými spoji.

Ubytování Inverness
Nejlevnější ubytování najdete zde
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Daniel napsal(a):

    A co administrativní poplatek u Wizz Air? 450 CZK?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *