Skotsko: LOCH NESS - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Skotsko: LOCH NESS

1 590 Kč
10.1.2018 13:26 2 komentáře

Levné letenky do Severeního Skotska pořídíme v nabídce nízkonákladovek.
 

Nejlevnější variantou cesty jsou letenky přes Londýn. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Londýna pořídíme aktuálně u Wizz Air pro členy klubu WDC za 598 Kč (bez členství + 540 Kč), k nim pak stačí přilepit přískok z Londýna do Inverness s easyJet, který nás bude stát kolem 1 000 Kč.
Obě zpáteční letenky nás tak vyjdou na fajnovou cenu 1 590 Kč, příkladem na termín 10.3.2018 – 14.3.2018.
 
Letenku Praha - Luton - Praha rezervujte zde
Letenku Luton - Inverness - Luton rezervujte zde
 

Přestup v Londýně

Variant, jakým způsobem navázat přestup v Londýně je hned několik a tak si vybere každý. Ve výše uvedném tipu počítám se stopem v Londýně, kam si můžeme zajet jak na prohlídku města, či návštěvu některé z londýnských atrakcí. Odlet pak nemusí být nutně opět z Lutonu, easyjet létá totiž také z Gatwicku.
Pokud chcete cestu napojit bez noci v Londýně, dají se pořídit letenky z Prahy přes Gatwick pouze u easyJet, cena je ale o cca 500 Kč vyšší a je potřeba počítat s delším čekáním na letišti.
Rovněž můžeme využít pro cestu do Londýna ranní spoj Ryanair na Stansted – ať už z Prahy nebo třeba Pardubic, přesun na Luton nebo Gatwick je pak nejlepší autobusovými spoji.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Daniel napsal(a):

  A co administrativní poplatek u Wizz Air? 450 CZK?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Žádný administrativní poplatek tam není, zřejmě máte na mysli rozdíl v cenách klubu a bez klubu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *