Skotsko: LOCH NESS - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Skotsko: LOCH NESS

1 690 Kč
29.6.2017 13:18 Žádné komentáře

Levné letenky pořídíme v kombinaci dopravců také na sever Skotska.
 

Zpáteční letenky pořídíme na trase Praha – Luton – Inverness – Luton – Praha. První a poslední letenku pořídíme u Wizz Air, prostřední dvě pak s easyJet.
Zpáteční letenky z Prahy do Londýna vyjdou na 778 Kč pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit 540 Kč. Letenky z Londýna do Inverness pak pořídíme za 61 GBP pro dva, tedy asi 912 Kč na jednoho.
Celkem tak za obě zpáteční letenky pro jednu osobu zaplatíme 1 690 Kč. Příkladem třeba termín 19./20.9. – 27.9.2017, letenky si ale můžeme poskládat jakkoliv, nejvýhodněji aktuálně na září a říjen 2017.
 
Letenku Praha - Luton - Praha rezervujte zde
Letenku Luton - Inverness - Luton rezervujte zde
 

Přestup v Londýně

Při cestě do Inverness nám nezbyde nic jiného, než strávit v Londýně nebo Lutonu noc. Hotely na letišti nabízejí rozumné ceny, alternativně samozřejmě můžeme zajet autobusem do centra Lutonu, případně až do Londýna. Pokud chcete cestu navázat zkuste letenky pouze od easyJet přes Gatwick, je potřeba počítat ale s vyšší cenou.
Při zpáteční cestě máme dostatek času třeba na nákupy v obchoďáku v Lutonu, rezerva nám tak pokryje i větší zpoždění.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *