LISABON z Prahy + MADEIRA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

LISABON z Prahy + MADEIRA

1 838 Kč + 553 Kč
18.4.2017 13:41 13 komentářů
Nabídka již není aktuální

© Santana, Madeira - cudi pod CC

Levné letenky do Lisabonu pořídíme ve stále obnovující se nabídce levných letenek od easyJet.
 

Zpáteční letenky do Lisabonu pořídíme s přestupem v Miláně/Malpense. Na podzimní termíny pořídíme letenky kolem 1 800 Kč.
V našem příkladu na 6.11.2017 – 9.11.2017 nás vyjde letenka pro dva na 3 676 Kč, pro jednoho tedy 1 838 Kč, pokud budeme dále přidávat spolucestující, bude nám cena za osobu dále klesat.
Pořídit můžeme ale i delší termíny – třeba 13.11.2017 – 22.1.2017 a k nim pak ještě přikoupit přelet na Madeiru, který nás v tomto případě vyjde jen na 553 Kč.
 
Důležité je rezervovat všechny letenky v itineráři v jedné rezervaci – nejprve zakupte zpáteční letenky do Milána pod odkazem níže a následně pak pomocí tlačítka pod souhrnem ceny přidávejte další lety.
 
Začněte s rezervací letenky do Milána/Malpensa zde
 
V případě potřeby jiného počtu osob v rezervaci, začněte z úvodní stránky aerolinky.
 

Přestup v Miláně

Na přestup v Miláně máme 2 hodiny 40 minut – dostatek i pro menší zpoždění, tentokrát se ale nemusíme bát, že bychom let nestihli. Letenky jsou na jedné letence od easyJet (i když tvrdí že prodávají jednotlivé segmenty, uhádat se to dá), navíc si můžeme zdarma pořídit pojištění proti zpoždění od via Milano.
Při zpáteční cestě musíme strávit na letišti noc – buď přímo v letištní hale – na Malpense najdeme spoustu míst k přespání, nebo v nějakém hotelu poblíž letiště, klidně můžeme zvolit i stop v Miláně. Alternativně můžeme pro zpáteční let zvolit cestu přes Londýn, Basilej nebo Manchester, kde můžeme spoj navázat o něco lépe.

Navštivte Lisabon se zájezdem od CK Triplo od 7890 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování se snídaní
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Wendy napsal(a):

  Ahoj Honzo,

  chtěla jsem se Tě poprosit o radu, jak viaMilano přesně funguje. Bohužel, jakmile zadám datum a kliknu na políčko čísla letu, tak už nikam nic nedoplním, protože se to nějak „zasekne“. Je to jejich dočasný problém, nebo někde dělám chybu já?
  Moc děkuji za odpověd a přeju krásný den. 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, jo maj to nějaký rozhašený… zkusil bych jiný prohlížeč nebo mobil, případně pak dotaz na viaMilano.

  • Wendy napsal(a):

   Ahojda,

   moc děkuji za odpověd, zkusím, co se dá. Jinak taky moooooc děkuju za super tipy, už jsem něco využila 😉
   Hezký zbytek dne,

   Wendy

 • Mike napsal(a):

  Mě to ukáže Miláno a zpět, přidám Madeiru a zpátky do Milána už mi ukazuje, že není nic. Zkoušel jsem to hned od začátku. Nic :-/

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Zadat vždy zpáteční a druhou letenku přidávat přes tlačítko vpravo pod souhrnem ceny, ne ve vyhledávání v horní stránce aerolinky.

 • Petr K napsal(a):

  „Letenky jsou na jedné letence od easyJet… uhádat se to dá“… Prosím, nemystifikujte lidi. Ok tady je to díky viamilano fakt bez problému, ale myslet si, že kdykoliv jsou letenky od easy jet „na jedné letence“ a bude to v cajku při zpoždění, je hloupost. Mluvím z vlastní zkušenosti z ledna, kdy jsem měl v jednom kroku zakoupenou letenku po trase Porto-Basilej-Praha, na přestup jsem měl 3h50min, zpoždění z Porta bylo 4 hodiny kvůli výměně kola. V Basileji jsem se opravdu hádal, ale samozřejmě bez jakéhokoliv nároku na vrácení peněz, náhradní cestu nebo cokoliv jiného. Následná kompenzace už je věc jiná

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano a právě kvůli viaMilano se to z vlastní zkušenosti na Malpense dá vyřešit i s easyJet. Navíc pokud Vám vyměňovali kolo, je to závada na letadle, čili chyba aerolinky a nárok na kompenzaci rozhodně máte. S easyJet jsem se hádal už asi 3x – jednou bez problémů, jednou asi po 5. vyměněném emailu a naposledy přes právníka… vždy s úspěchem.

  • Petr K napsal(a):

   O tom píšu, nárok na kompenzaci je věc jiná, ale v příspěvku to vyznělo tak, že pokaždé, když mám koupených více letenek u easyJet v jednom kroku, mám stejná práva jako u standartních aerolinek (při uletění spoje nárok na náhradní dopravu do cílové destinace, příp. bezplatné přebookování na další možný let), což tak rozhodně není. Ale pokud to bylo myšleno jinak, pak se omlouvám.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano, proto ten nadpis přestup v Miláně, i když mám od dost lidí potvrzeno, že jim easyJet letenku přerezervoval i tak, stejně tak k mému údivu to dělá i Ryanair a to bez jakýchkoliv doplatků… třeba se jen blýská na lepší časy…

 • Honza napsal(a):

  Zrovna takhle jsem před týdnem cestoval.. Jen jsem letěl s Ryanair z Prahy-Řím (2:40 přestup) a Lisabon (necelé 3 dny) a přelet na Madeiru (7 dní) s EasyJet. Zpět přímo do Prahy s ČSA (smartwings, i s jídlem)..
  Super můžu doporučit

 • jakob napsal(a):

  Ahoj,
  Přelet na Madeiru je taky s easyjet? A dá se koupit i když do Portugalska letím jinak?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano, také s easyJet, koupit se dá ale pokud ho kupujete na jiné rezervaci bude dražší – cca 30 €

  • jakob napsal(a):

   Díky za info

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *