Skupiny létají s Honzou

Levně z Prahy do BOSTONU

8 708 Kč
21.11.2022 15:53 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

Akční letenky z Prahy do USA najdeme u aerolinky Level.
 

Low-costové spojení na východ USA nabízí aerolinka Level. V její aktuální akci najdeme akční letenky například z Prahy do Bostonu, kam vyjde nejlevnější letenka na 349 EUR, což je v přepočtu asi 8 708 Kč. Za nejnižší cenu najdeme jen pár termínů, do 9 000 Kč se ale vejdeme u řady termínů od ledna do března 2023. Let je operován vždy s jedním přestupem v Barceloně, zpravidla minimálně v jednom směru budeme mít v Barceloně zastávku přes noc, můžeme tak let využít i ke krátké návštěvě města. V ceně letenek máme standardní příruční zavazadlo 56x40x25 cm do 10 kg.
Příkladem letenky na 24.1.2023 – 28.1.2023.
 

Letenky do Bostonu
24.01.2023 – 28.01.2023

 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Mato napsal(a):

  Ja si teda myslim, ze USA pravidla nejakej ceskej tecky fakt nezaujimaju. USA maju vlastne pravidla. Leteli sme do USA koncom augusta, mam len 2 ockovania, ziadna 3. davka, druhu davku som dostal v lete 2021 (teda viac nez rok dozadu), a bez problemov ma pustili. Za plne ockovaneho sa povazuje clovek s minimalne 2 davkami, to bolo treba preukazat, inak ziadny problem, ziadna 3. davka, ziadna platnost max. X mesiacov od poslednej davky a pod. Proste akonahle mal clovek 2 davky a vedel to dolozit, tak nebol ziadny problem. Toto platilo koncom augusta 2022 na lete PRG-NYC. Slovensky covid pass (asi nieco ako ceska tecka) sice tiez uz svietil cervenou, pretoze asi ubehlo 9 mesiacov od poslednej, druhej, davky, ale pre let do USA to problem nebol, videli tam 2 davky a hotovo. Na vnutrostatnom lete WSH-LAX tusim uz ockovanie ani nekontrolovali.

 • Lada napsal(a):

  Dobrý den, jak je to prosím s očkováním proti covidu při ceste di USA? Moje Tečka mi hlásí, že bylo po dvou dávkách platné do září 22… Děkuji za úpravu. Lada T.

  • UWE napsal(a):

   Zkuste oficiální stránky ministerstva zahraničních věcí, tam najdete aktuální podmínky, např. https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/severni_amerika/usa/cestovani/covid_19.html

  • Jakub napsal(a):

   To by me taky zajimalo, nekde jsem cetl, ze 2 ockovani jsou v pohode, ale ma Tecka si to nemysli, tak bych nerad na imigracnim resil tento nesoulad.

  • Aneta napsal(a):

   Dobrý den, letěla jsem v srpnu a museli jsme mít všechna očkování.. taky mi aplikace hlásila, že mi skončila platnost, a tak jsem musela na třetí dávku. Byla to podmínka pro vstup do země.
   Hezký den

  • Honza napsal(a):

   Do USA stačí ukončené základní očkování.

  • Dany napsal(a):

   Do USA stačí 2 dávky. Na žádném letu nekontrolovali tečku, párkrát se pouze ptali a jednou se podívali na papírové potvrzení. Třetí dávka nikdy nebyla podmínkou.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *