Skupiny létají s Honzou

Levně z Pardubic do ALICANTE

1 657 Kč
20.1.2023 7:47 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Alicante najdeme u Ryanair.


Výhodné letenky do Španělska najdeme v rezervačním systému Ryanair. Ten nabízí letenky z Pardubic do Alicante za 1 657 Kč. Letenky za tuto cenu najdeme u březnového termínu 27.3. – 31.3.2023, v systému je jich celkem sedm, poté se cena lehce zvýší. V ceně letenek máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.

Jak na letiště v Pardubicích

Na letiště v Pardubicích se dopravíme expresní autobusovou linkou 90, která odjíždí od hlavního vlakového nádraží směr letiště každých 90, 120 a 150 minut před odletem linky Ryanair. Z letiště pak odjíždí spoj 30 a 60 minut po plánovaném příletu. Cena za jízdenku je stejná jako u ostatních linek, cestovat ale můžeme i linkami 8 a 88, které nás zavezou k bráně vojenského letiště, pěšky pak dojdeme k terminálu asi za 10 minut. Pro odbavení v MHD stačí platební karta.

Alicante

Autobus C6 z letiště nás doveze do centra za cca 20 minut a 3,85 €. Autobusy odjíždějí z centra města a letiště každých 20 minut. Dále po pobřeží můžeme cestovat linkami tramvají, které nás dovezou třeba do letovisek Playa de San Juan nebo Benidorm. Alternativně můžeme pro cestu z letiště do centra zvolit taxi, to nás vyjde na 20 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Romana Paclíková napsal(a):

  Zdravím, letenky do Valencie jsou v květnu mezi 7mi a 8mi tisíci – je to šílené. R

 • Eliška Svitáková napsal(a):

  Dobrý den,
  vloni jsme chtěly letět v létě z Prahy do Valencie, let byl označen Smartwings/ČSA , ale nedaly se koupit letenky, že ČSA je v insolvenci.
  Nyní už lety z Prahy fungují ?

 • Lucie Kazimourová napsal(a):

  ok, díky

 • Lucie Kazimourová napsal(a):

  Dobrý den,

  myslíte, že budou ještě teď na jaře nějaké akce na letenky do Valencie?

  díky Lucie

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, jedině z Vídně, to by nějaké levnější letenky být měly. Z Prahy létají pouze Smartwings, takže tam cena pod 5 000 Kč nepůjde.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *