Skupiny létají s Honzou

Levně na SARDINII

950 Kč
17.6.2022 7:37 2 komentáře

CC0 Pixabay

Volotea prodloužila nabídku svých letů z Prahy na Sardinii až do začátku listopadu, na říjen tak aktuálně pořídíme nejlevnější letenky.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Cagliari jsou dostupné v rezervačním systému aerolinky Volotea už za 37,60 €, tedy asi 950 Kč. Letenky jsou dostupné za nejnižší cenu na říjnové termíny, které jsou ideální k procestování ostrova. Pro získání nejnižší ceny využijeme zkušební dobu Volotea klubu podle návodu níže. V ceně základních letenek od Volotea máme už také pouze malé příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Nejlevnější letenky pořídíme na termín 13.10.2022 – 20.10.2022.
 

Letenky s Volotea do Cagliari
13.10.2022 – 20.10.2022

 

Klubové ceny bez klubu

Aktuálně nabízí Volotea možnost využít na 15 dní zkušební dobu jejich klubu. Při nákupu letenek tak zvolte klubovou cenu, v průběhu rezervace odklikněte nabídku se zkušební dobou (obrázek níže) a na konci zaplaťte letenky za klubovou cenu.
Třeba hned po potvrzení rezervace se vraťte do správy vašeho profilu a v záložce Megavolotea zrušte předplatné – pokud to neuděláte, za 15 dní se vám zaúčtuje klub, pokud ano, tak vám sice z rezervace zmizí všechny výhody klubu, samotná rezervace je ale stále potvrzena a můžete se těšit na cestu :).
 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Miras Kubišta napsal(a):

  Ono to tak úplně také není, s mini zavazadlem na týden je to k ničemu a cena už letí nahoru, takže pro dva s desetikilovym batohem a příruční zavazadlem, není možnost no seats, je částka asi 4000. Ale za zpáteční letenku na týden do Sardinie. I to beru jako super.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Pokud chcete Priority a sedadla tak se obvykle vyplatí koupit už i klub a ponechat si ho…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *